Çocukların eğlenceli hayal dünyasından ilham alan Linalin by Pelin Akil X LC Waikiki Sonbahar Koleksiyonu, her detayıyla sonbahara yeni bir bakış açısı getiriyor. 

LC Waikiki, sevilen oyuncu Pelin Akil Altan’ın markası Linalin ile birlikte tasarladığı koleksiyonlara bir yenisini daha ekledi. Serinin üçüncüsü olan “Linalin by Pelin Akil X LC Waikiki Sonbahar Koleksiyonu”, sonbahar havasına sımsıcak bir dokunuş katıyor ve anne-kız kombinleri için birbirinden sevimli ve yaratıcı tasarımlar sunuyor. Koleksiyonun teması, “neşe, huzur ve sıcaklık” üzerine kurulu. Soğuyan havalara ve dökülen yapraklara inat ruhumuzda çiçek açtıran bu koleksiyon, anne ve kızlarının gardıroplarına neşeli bir dokunuş getiriyor. Ünlü oyuncu Pelin Akil Altan, koleksiyonun ilhamını kızları Lina ve Alin’in hayatlarına kattığı renklerden ve coşkudan aldığını belirtiyor.

Linalin by Pelin Akil X LC Waikiki Sonbahar Koleksiyonu, canlı renkleriyle sonbaharın atmosferini değiştiriyor. Mor, pembe, kırmızı ve mavinin canlı tonları, koleksiyonun ana temasını oluştururken, çiçek ve kalp desenli etekler, bu koleksiyona çocuksu bir dokunuş ekliyor. Rahat kesim tişörtler, bol sweatshirtler ve eşofmanlar ise tarzı ve rahatlığı bir araya getirerek sonbaharın serin günlerinde her yaş grubundan kız çocukları için mükemmel bir seçenek sunuyor.

Linalin by Pelin Akil x LC Waikiki Sonbahar koleksiyonu, bütçe dostu fiyatları ve sınırlı sayıdaki ürünleriyle lcwaikiki.com’da yerini aldı.