Her cildin ihtiyacı ürünleri tüketicilerle buluşturan Sebamed, yeni kampanyası “Hayat Yaşından Fazlası!” çatısı altında düzenlediği etkinlikle kadınları duygularını özgürce yaşamaya davet etti.

Alman Sebapharma Laboratuvarları’nda geliştirilen formülleri ile cildin sahip olduğu pH 5.5 değerini bozmadan cildi temizleyen ve besleyen cilt bakım ürünleri sunan Sebamed, yepyeni kampanyasını ve Yaşlanma Karşıtı Serisini Perrigo Türkiye Pazarlama Direktörü Gözde Shavky ve ünlü oyuncu Öznur Serçeler ev sahipliğinde özel bir davetle tanıttı.

Sebamed “Hayat Yaşından Fazlası!” kampanyasında Sebamed Wrinkle Filler Dolgunlaştırıcı Krem ile günümüzde alın çizgileri, göz çevresi kırışıklıkları veya gülme çizgileri belirginleşecek korkusuyla nerdeyse tüm duyguları tam olarak ifade etmekten kaçan herkesi duygularını özgürce yaşamaya davet ediyor.

Perrigo Türkiye Pazarlama Direktörü Gözde Shavky, “Hayat Yaşından Fazlası!” dediğimiz ve hem cildimize hem de ruhumuza iyi gelecek bu güzel slogan aslında yaşam yolculuğumuzda sıklıkla gözden kaçırdığımız temel bir gerçeği özetliyor. Bize varlığımızın yalnızca yaşadığımız yılların sayısıyla değil, kucakladığımız deneyimlerin derinliği ve hissettiğimiz duygularla ölçüldüğünü hatırlatıyor. Gerçek güzelliğin, duygularını ve anı yaşamak olduğunun altını çizen Sebamed, kadınları duygularını yaşamaya davet ederken, bu duyguların yüzlerinde bırakacağı izleri ise Sebamed’e emanet etmeye davet ediyor” dedi.

Etkinliğin ev sahipliğini yapan ünlü oyuncu Öznur Serçeler ise çocukluğundan beri kullandığı Sebamed markası ile iş birliği yapmanın çok kıymetli olduğunu belirterek şunları söyledi: “Sebamed yaş aldığım, mükemmel anılar biriktirdiğim, bazen kahkahalarla güldüğüm bazen ise ağladığım tüm anlarımda yanımdaydı. Çocukluğumdan beri bildiğim ve her zaman temiz içeriğine güvendiğim bir marka. Bugün burada Sebamed’in “Hayat Yaşından Fazlası!” dediğimiz yeni kampanyası ile de varlığımızın yalnızca yaşadığımız yılların sayısına bağlı olmadığını, kucakladığımız deneyimlerin derinliği ve hissettiğimiz her duygunun yansıması olduğunu unutmamamız gerektiğini bir kez daha vurguluyoruz. Herkese geldiği için çok teşekkür ediyorum.”

Sebamed Wrinkler Filler ile duygularını özgürce yaşa!

Üç Zincirli Hyalüronik kompleks ile cilde dolgun bir görünüm sağlamaya yardımcı olan Sebamed Wrinkle Filler, cildin koruyucu doğal tabakasını pH 5.5 değeri ile destekliyor. Özel içeriği sayesinde cildin tüm katmanlarına ulaşarak her biri için ihtiyacı olan çözümü sunan Sebamed, böylece “Hayat Yaşından Fazlası!” dedirtiyor.

Cildin yüzeyini nemlendirme ile başlayan yolculuk, 4 haftada* düzenli kullanımla üst katmanlarda kırışıklıkları azaltmaya, cilde dolgun görünüm kazandırmaya ve cildi daha pürüzsüz bir yapıya ulaştırmaya yardımcı oluyor.

Sebamed Wrinkle Filler Dolgunlaştırıcı Krem ile duyguları kontrol etmeden ifade etmenin özgürlüğünü yaşarken cildin dolgun görünümünden ödün vermeyin!

*Dr. Schrader, Holzminden, Almanya 2018, Kullanım Şekli: Cildinizi temizledikten sonra günde 2 defa nazikçe masaj yaparak yüz, boyun ve dekolte bölgelerine uygulayınız.