Ariş Pırlanta, 05-08 Ekim tarihleri arasında CNR’da gerçekleşecek İstanbul Jewellery Show’da yepyeni göz alıcı tasarımlarının yer aldığı birçok koleksiyonunu mücevher sevenlerin beğenisine sunacak.

Kalite odaklı üretim anlayışı ve geniş ürün yelpazesi ile tüketicilerin en çok güvendiği ve tercih ettiği markalardan biri olan Ariş Pırlanta, 5-8 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Jewellery Show Fuarı’na katılıyor. Ariş Pırlanta, oldukça ses getiren Habbe koleksiyonunun dışında baget, elmas, sembol koleksiyonları ve daha bir çok ses getiren tasarımlarını fuarda mücevher meraklılarının beğenisine sunacak.

Yeni ve ihtişamlı tasarımlarını ziyaretçilerin beğenisine sunacak olan Ariş Pırlanta, İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi 2. Hall E40 standında değerli taşlara merakı olanları ağırlayacak.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan tüm koleksiyon ve ürünleri, www.arispirlanta.com dan da sipariş verebilirsiniz. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.