Yeni Sonbahar/Kış 2023 Miu Miu güneş gözlüğü koleksiyonu, Miu Miu’nun sürekli evrilen marka kimliğini yansıtırken, kadınların cesur yanını keskin detaylar ve formlarla yorumluyor. Sonbahar/Kış 2023 moda defilesinde sunulan güneş gözlükleri, klasik bir stili incelikle yansıtarak, zamansız tasarımların özünü sofistike yeni versiyonlarda yeniden keşfediyor. Yeni koleksiyondaki stiller, markanın stil kodlarını modern ve ultra gösterişli yapılarda yeniden karşımıza çıkarırken, sezonun modeleri sofistike nüanslarla karakterize ediliyor. Kalın profiller ise geometrik formları vurgularken, Miu Miu dikey logosu sadeleştirilmiş olsa da ikonik karakterini korumaya devam ediyor.

Sonbahar / Kış 2023 Defile Koleksiyonu 

SMU04Z

İlk kez Sonbahar/Kış 2023 moda defilesinde tanıtılan yeni “Miu Regard” güneş gözlükleri, sofistike bir tavrı destekliyor. Hafif hissi vurgulayan oval bir tasarıma sahip asetat çerçeve, şık profiller ve ultra-düz lenslerle karakterize ediliyor. Renk yelpazesinde siyah, talc ve bal tortu rengi tonları bulunan model, klasik veya kadınsı nüanslara sahip lenslerle eşleştiriliyor. Miu Miu dikey logosu ise şık formlara kişisel bir dokunuş katıyor.

Sonbahar / Kış 2023 Güneş Gözlüğü Koleksiyonu

SMU50Z

Yepyeni Sonbahar/Kış 2023 Miu Miu koleksiyonunda yer alan güneş gözlüğü modeli, adeta modern feminenliği yorumluyor. Sarmal çerçevesi, üst ön profilini belirleyen temiz kesimli metal çubuk tasarımı ve zenginleştirilmiş çerçevesiz lenslerle karakterize ediliyor. Modelin ince, zarif sapları ikonik Miu Miu dikey logosuyla süsleniyor. Altın, açık altın, gümüş ve siyah tonlarında sunulan model, klasik düz renkli lenslerle birlikte gölgeli ve yansımalı seçeneklerle eşleştirilerek tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

SMU03Z

Belirgin çizgilerle ve şık gölgelendirme teknikleriyle güçlendirilmiş, kedi gözü tasarıma sahip asetat güneş modelinin cesur sapları Miu Miu’nun dikey logosuyla kişiselleştirilmiştir. Tobacco, garnet ve ıvy tonlarındaki yeni çizgili renk seçenekleri ile siyah, talc ve bal tortu gibi daha klasik tonlarda da moda severlerin beğenisine sunuluyor.