Amerika’nın 1 numaralı kokusu şimdi büyüleyici notalarla yeniden harmanlandı. İlhamını tazelikten alan limitlik koleksiyon Victoria’s Secret Bombshell Magic, ışıltılı dünyanızda en yakın arkadaşınız olacak.

Victoria’s Secret’ın büyüleyenler kulübüne hoş geldiniz! Victoria’s Secret güzellik rutininize büyüleyici kokuları dahil etmeye devam ediyor. Yılbaşı sezonunun ışıltısından ilham alan Victoria’s Secret Bombshell Magic, gülümsemesiyle dünyayı aydınlatan kadınların aurasını yansıtıyor. Bombshell Magic, çiçeksi notaları ve özel tasarım şişesiyle herkesi kendine hayran bırakıyor. Çiçeksiliği ve ferahlığıyla tanınan ışıltılı yıldız şakayık ve böğürtlen iksiri, zengin ve tatlı esintisiyle Bombshell koku ailesine kendisini sevdirdi. Bombshell Magic, Madagaskar vanilyası, şehvetli ve sıcak odunsu paçuli ile buluşarak gün boyu size eşlik eden etkileyici bir imza bırakıyor. Sınırlı sayıda üretilen özel koleksiyon Bombshell Magic dünyası tanışmanız için sizi bekliyor!

Victoria’s Secret Bombshell Magic ailesinde en yoğun ve saf kokusunu hissedeceğiniz Bombshell Magic Eau de Parfüm, her zaman yanınızda taşıyacağınız boyutuyla Bombshell Magic Rollerball, günlük kullanımınızda vazgeçilmeziniz olacak Bombshell Magic Vücut Spreyi, vücudunuzu nemlendirirken Bombshell Magic’in büyüleyici kokusunu vücudunuzda uzun süre hissedeceğiniz Bombshell Magic Losyonu ve cildinizin her an ışıldaması için Bombshell Magic Pırıltılı Pudra yer alıyor.

Victoria’s Secret’ın master parfümörlerinden Adriana Medina ve Linda Song bu özel koku için “Yeni yılın büyüsünden ilham alarak ‘Bombshell Magic’ adını taşıyan bu kokuyu yarattık. Kusursuz bir aksesuar olacak, kutlama gecelerine ve sürprizlere sizi hazır hissettirecek çok özel bir parfüm tasarladık. Bu parfümde sihirden başka bir şey yok, ta ki şişe bitene kadar.’’ diyor.