Her sezon dünyanın farklı noktalarından ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarla yeni yolculuklara çıkaran YARGICI, Sonbahar/Kış Elbise Koleksiyonu’nda birbirinden şık ve rahat dikişsiz triko ve özel bir teknikle üretilen dokulu dantel kumaş yapılı elbise modelleri ile Sonbahar mevsiminin serin havalarında şıklığı ve konforu bir arada sunuyor.

Seyahat etmeyi bir yaşam stili haline getiren YARGICI kadını, sonbaharın hafif serinliğine mükemmel bir uyum sağlamak amacıyla tasarlanan dikişsiz triko ve özel bir teknikle üretilen dokulu dantel kumaşa sahip elbiseler, günlük yaşamdan iş hayatına ve gece davetlerine kadar şehir hayatının hızından ve dinamizminden ilham alarak geniş bir kullanım yelpazesi sunuyor.

Gündüzden Geceye: Özel Dokulu Dantel Elbise

Mavinin muhteşem tonlarına bürünen bu özel elbise, hem gündüz denim ceket ve spor ayakkabıyla hem de gece simli triko ve topuklu ayakkabıyla şık ve rahat bir görünüm sunuyor. Bu eşsiz parça, özel bir teknikle üretilen dokulu dantel kumaş yapısıyla şehrin sokaklarında farklı stillere kolayca uyum sağlayacak birer seçenek oluyor. Şehirli kadınların dinamik temposuna ayak uyduran bu elbise, günlük hayatlarının yanı sıra özel anlarında şıklığından ödün vermeden öne çıkan özellikler sunuyor.

Zarif bir Dokunuş: Dikişsiz Trikolar

Bu özel koleksiyondaki siyah ve yeşil olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle sunulan dikişsiz triko elbiseler ise V yaka detayı, hafif yapısı ve lastik örgüsü sayesinde stilinize zarif bir dokunuş katarken, kolsuz modeli ile şıklığı ön plana çıkıyor. Kolsuz kalıpla özgür bir hareket sunan bu parçalar, gündelik bir stil için üzerine giyilecek denim gömlek ve spor ayakkabı ile günün rahatlığını yansıtırken, aynı zamanda blazer ceket, simli çoraplar ve topuklu bootieler ile gece şıklığınızı tamamlamanıza olanak sağlıyor. Bu esnek elbiseler, renk seçenekleriyle stilinizi zenginleştirirken, günün her anında mükemmel bir uyum ve şıklık sunuyor.

YARGICI Sonbahar/Kış Elbise Koleksiyonu’nu yakından görmek ve tarzınıza güç katmak için YARGICI mağazalarını ve yargici.com‘u ziyaret edebilirsiniz.