LEGOLAND@ Discovery Center, 22 Aralık’ta kapılarını yetişkinlere özel bir yılbaşı macerasına aralıyor! Tüm gece sürecek olan bu etkinlikte LEGO® tutkunları yeni yıla unutulmaz bir eğlenceyle giriş yapacak.

LEGOLAND® Discovery Center, LEGO® tutkunu yetişkinleri erken yılbaşı coşkusuna davet ediyor. 22 Aralık’ta saat 19:00 ile 23:00 arasında gerçekleşecek bu özel gece, renkli ve büyüleyici LEGO® dünyasını keşfetme şansı sunuyor.

Saat 19:00’da başlayacak etkinlikte, katılımcılar 20:30’a kadar LEGOLAND® Discovery Center’ın benzersiz alanlarında eğlencenin tadını çıkaracak. Fabrika turunda LEGO® yapımını öğrenip Krallık macerasında yarışacak, MINILAND’de dünya seyahati yapıp Merlinin Çırağında çocuklar gibi eğlenecekler.

Saat 20:30-22:30 arasında yılbaşı teması içerisinde kendi hazırladıkları kızak arabalarını test edecekleri yarışma; hız, beceri ve yaratıcılığı bir araya getirerek katılımcılara heyecan dolu anlar yaşatacak. Gecenin ilerleyen saatlerinde katılımcıları bekleyen bir diğer heyecan ise Model Yapım Yarışması olacak. Yılbaşı temalı modellerin yaratılacağı bu atölyede, herkes kendi yeteneklerini sergileme ve diğer katılımcılarla keyifli bir rekabete girme fırsatı bulacak. Yarışmalardan elde edilecek ödüller geceyi daha da özel kılacak.

Gecenin sonunda, katılımcılar mağazada avantajlı fiyatlarla alışveriş yapma fırsatını yakalayacaklar ve özel indirimlerle LEGOLAND® Discovery Centre’ın eğlenceli dünyasında unutulmaz anılara sahip olacaklar. Biletlerin sınırlı sayıda olduğu bu etkinliğe erken rezervasyon yaparak katılımcılardan biri olup bu muhteşem geceye dahil olabilirsiniz…