Kişisel bakımında tercihini doğallıktan yana kullananların favorisi olan Ashley Joy, bitkisel içeriklerin yer aldığı özel formüllü, vegan sertifikalı, doğaya saygılı ve birbirinden etkili %100 yerli üretim bakım ürünleri ile her ihtiyaca uygun zengin bir çeşitlilik sunuyor. “Herkes En İyisini Hak Ediyor” mottosu ile ürün çeşitliliğini incelikli bir şekilde geliştirmeye devam eden Ashley Joy, bakışlara derinlik kazandıran, ifadeye anlam katan kaş ve kirpikler için geliştirdiği Kaş & Kirpik Bakım Serumu ile tam da ihtiyaç duyulan güzellik bakımını ortaya koyuyor. Bu güzellik serumu, seyrelen, zayıflayan, dökülen kaşlara gücünü yeniden kazandırarak göz alıcı bir form sağlıyor. Kirpikler de ise hayal edilen hacmi ve dolgunluğu sağlayarak kusursuz bir görünüm yaratıyor.

 Kaş ve kirpiklerin için ideal bir güzellik bakımı arıyor, hayal ettiğin o doğal canlılığı ve görünümü elde etmek istiyorsan, özel formüllü ve doğal içerikli Ashley Joy Kaş & Kirpik Bakım Serumu tam sana göre…

Kökten Uca Güçlü ve Hacimli…

Ashley Joy Kaş & Kirpik Bakım Serumu, oldukça güçlü ve etkili içeriklerle geliştirilen özel formülü sayesinde kaş ve kirpiklerin için ihtiyacın olan bakımı kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyor. Daha güçlü, daha hacimli, daha dolgun kaş ve kirpiklere sahip olmanı sağlayan Ashley Joy Kaş & Kirpik Bakım Serumu’nun içinde Arginine, Keratin, Biotin ve B12 özleri başta olmak üzere, her biri birbirinden etkili birçok önemli bileşen bulunuyor. E vitamini, kaş ve kirpiklerin dökülmesini önlerken, Niacinamide kaşların daha bakımlı ve canlı görünmesini destekliyor. Arginine, Keratin, Biotin ve B12 bilemişi, daha uzun ve hacimli kirpiklere hayat verirken, kaşların da güçlenerek yeniden yapılanmasını sağlıyor. Provitamin B5 adeta bir bariyer etkisi göstererek, dış etkenlerin kaşlara ve kirpiklere zarar vermesini engelliyor; kırılmalarına, yıpranmalarına, dökülmelerine karşı onları özenle koruma altına alıyor. Paraben içermeyen Ashley Joy Kaş & Kirpik Bakım Serumu ile kaşların ve kirpiklerin, kökten uca beslenecek, güçlenecek, gürleşecek, hacim kazanacak ve hayalindeki etkiye çok özel bir bakım deneyimiyle kavuşacaksın!

Ashley Joy Kaş & Kirpik Bakım Serumu ile göz alıcı, dolgun ve bakımlı kaşlar, hacimli, uzun, ipeksi kirpikler artık hayal değil!

Kaşların ve kirpiklerin için aradığın etkili bakımı sağlayan Ashley Joy Kaş & Kirpik Bakım Serumu’na adrese teslim online alışveriş hizmeti veren www.ashleyjoy.com.tr sitesinden ve sitede belirtilen anlaşmalı satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

https://ashleyjoy.com.tr/kas-kirpik-bakim-serumu

Ashley Joy Besleyici Arginine, Keratin, Niacinamide İçeren Kaş & Kirpik Bakım Serumu; 325,90 TL