The Spa, yeni yılın ilk aylarında misafirlerini yeni deneyimleri yaşamaya davet ediyor. Four Seasons Hotel Bosphorus’ta konumlanan The Spa, vücudun yedi ana çakrasını uyumlu bir bütünlüğe kavuşturarak rahatlatan masajı, özel esansiyel yağlar ve iyileştirici kristallerle buluşturan “Çakra Rüyasına Yolculuk” terapisini sunuyor.

Four Seasons Hotel Bosphorus, yeni yılda misafirlerine huzurlu ve dingin bir deneyim vadediyor. The Spa’nın Boğaza karşı eşsiz bir atmosferde sunduğu Çakra Dengesi Terapisi ile misafirler yaşam enerjilerini yeniden keşfetme şansı yakalıyor.

The Spa’nın uzman terapistlerinin sunduğu bu özel terapide, masajın akışı, özel esansiyel yağların eşsiz kokuları ve kullanılan kristallerin ışıltısı ile birleşerek bir enerji dansı yaratıyor. Misafir tarafından seçilen esansiyel çakra yağı ve kristali, terapistler tarafından dengeye yönelik çakralara lomi lomi masajı ile hafif ve orta basınçla uygulanırken, aynı zamanda meditasyon da yapılıyor.

Sodashi Çakra Dengesi uygulaması aynı zamanda içsel bir serüven sunarken, beden enerjisinin derinliklerine inerek, sakin ve uyumlu bir ruh haline kavuşmayı sağlıyor.

Çakra dengeleme terapisi ile evrenden, dünyadan ve çevreden gelen enerjinin, bedenin kullanabileceği enerjiye dönüştürülerek olumlu bir etki yaratması hedefleniyor. The SPA, bu yöntemle misafirlerini, çakralarının hizaya getirilip dengelenmesi ile fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal olarak artan bir iyilik haline kavuşmaya davet ediyor.