Eye Blusher, eşsiz bir şekilde hem far hem de allık işlevi görerek, allığınızı sadece yanak bölgesine değil, aynı zamandagözlere, şakaklara ve hatta dudaklara uygulayabileceğiniz bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Makyajınızın her alanındadoğal ve büyüleyici bir ışıltı elde etmenizi sağlayan çoklu kullanıma uygun eye blusher, hem far hem allık işlevini sahipleniyor.

Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarmak için tasarlanmış çok amaçlı Idôle Tint ile tanışın. Lancôme yeni  Idôle Tint ile göz farı, grafik eyeliner, doğal görünümlü allık ve aydınlatıcı olarak kullanabileceğiniz bir alan oluşturuyor.

Lancôme yeni Idôle Tint, 16 saat boyunca dayanıklı göz farını 7 etkileyici renk seçeneği ile mat ya da ışıltılı bitişte sunuyor.

Özel tasarımlı aplikatörünün ince uçlu alanıyla grafik eyeliner görünümleri elde ederken, geniş alanı ile aydınlatma, gölgelendirme ve renklendirmeyi sağlayın.

Bir ürün, birden fazla yaratıcı seçenek

Lancôme’dan yeni Idôle Tint Eye-Blusher, makyajınızın ezberini bozacak mükemmel bir ürün; likit göz farı, eyeliner, allık veya aydınlatıcı olarak kullanılabiliyor. Lancôme Idôle ürün ailesi ile kadınlara güç verme misyonuna sadık kalarak, çok yönlülüğü yeni bir seviyeye taşıyor. Lancôme tarafından sunulan ilk çok yönlü ilk likit göz farı & allığı keşfetmeye davetlisiniz. Lancôme’un global makyaj direktörü Lisa Eldridge tarafından yaratılan, yeni Idôle Tint, güzellikte çok yönlülüğün geleceği oluyor. Öncelikle bir göz farı, ardından bir eyeliner, allık veya aydınlatıcı olarak kullanılan bu eşsiz ürün arzu ettiğiniz canlı bir görünüm için vazgeçilmez bir makyaj ürünü olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni Idôle Tint, güzelliğe çok yönlü hizmet etmek amacıyla tasarlanan 7 özel renge sahip bir far – allık koleksiyonuyla sunuluyor. Mükemmel çok yönlü likit göz farı & allık Idôle Tint, monokromdan duokroma, klasik eyelinerdan grafik eyelinera, aydınlatıcı tonlardan gölge tonlarına uzanan geniş renk seçeneğini iki farklı bitiş ile sunuyor. Ayrıca yanaklarda allık olarak kullanımı için mat veya ışıltılı renkler ile iki farklı bitiş seçeneği sunuyor. İstenilen eşsiz görünümü elde etmek adına yenilikçi, çift taraflı bir aplikatöre sahip olan bu ürünün mükemmel kirpik lifting etkisi ile kirpliklerinize anında hacim veren Lash Idôle maskara ile eşleştirilmesi öneriliyor.

Makyajınızı bir üst seviyeye çıkarırken Lancôme global makyaj direktörü Lisa Eldridge’in, Emma Chamberlain’eyeni Idôle Tint’i nasıl tanıttığına kulak verin

Fransa’nın güneyi. Makyaj koltuğunda Emma Chamberlain. Masada iki renkte yeni Lancôme Idôle Tint: Göz farı ve allık olarak 07 ve aydınlatıcı olarak 01.

Bu kullanımı kolay formül ve bu güzel, mineralli, sıcak gün batımı renkleri üzerinde çalışmayı çok sevdim – kullanan herkesin beğeneceğine ve  kendilerinin benzersiz, aynı zamanda doğal güzelliklerini öne çıkaracak harika bir ürün olduğuna inanıyorum.” – Lisa Eldridge

Emma Chamberlain: 

“Bu benim mucize ürünüm, hızla uygunlanabiliyor ve çok yönlü. Bu da onu makyajınız için mükemmel bir ürün yapıyor. Renkleri inanılmaz parlak ve sıcak tonlu. Bayıldım!”

Sıcak toprak alt tonlarında sunulan bir renk yelpazesi

Yeni Idôle Tint’in renk yelpazesinin yaratılmasında, Eldridge, çöl güneşinin mineralleşmiş toprak renklerini selamladığıanlardan ilham alıyor. Tüm cilt tonlarını düşünerek tasarlanan, herkese makyaj görünümünü geliştirme imkanı vermek için, güneşin ışıltılı sıcak tonlarından oluşan bir koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor. Idôle Tint’in topraktan ilham alan tonları, yüksek pigmentli inci parıltılarından, yoğun doygun mat tonlara kadar uzanan sıcak renklerden bir seçki oluşturuyor.

N°1 Sunburst Çöldeki bir başka sıcak günün başlangıcını müjdeleyen, yeryüzünden ilham alınmış parıltılı şampanya.

N° 2 Desert sand Güneşin çöl kumlarının üzerinden çekilirkenki hali, doğal bir bronz.

 N°3 Hot lava Dünyaya çarpan sıcak bakırın daha kızıl tonları.

 N°4 Sienna Kireçtaşı çöl kayaları, Kayısı Ezmesi: Mat bitişli allıkta turuncuların hakimiyeti.

N°5 Sand storm Işıltılı metalik bakır tonlar.

 N°6 Canyon Rose Huzurlu bir kanyon akşamına yerleşen Serin Gül tonları.

N°7 Earth Berry Toprakla etkileşim içindeki böğürtlen güneşi.

Dünyadaki tüm özel anların tonları ve gölgeleri seninle… Hem de 16 saate kadar.

Yeni Idôle Tint, mat veya ışıltılı bitiş seçeneğiyle 16 saat boyunca kalıcı ve suya dayanıklı bir formüle sahip.

Göz farı ve eyeliner olarak kullanmak için çift taraflı aplikatör yeni bir tasarım olarak sunuluyor.

Yeni aplikatör, Idôle Tint’in göz farı olarak kullanılmasına ve aynı zamanda eyeliner olarak hizmet etmesine izin veren bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Yeni, esnek ve hassas çift taraflı aplikatör, bir tarafı göz farını karıştırmak için düz, diğer tarafı ise kusursuz bir eyeliner çekmek için ince olan bir tasarıma sahip.

Makyajınızı bir üst seviyeye taşıyın!

Lancôme uluslararası makyaj sanatçısı Sheika Daley’in yorumları ile Idôle Tint çok yönlü likit göz farı & allığın kullanım alanlarını keşfedin:

Göz farı olarak kullanıldığında: Bu ürünün harika tarafı, uyguladığınız her katta artırılabiliryoğun bir etki yaratabilmeniz. Aplikatörüyle ya da parmaklarınızla göz kapağınızda yüksek pigmentasyonlu formülünü dağıtabilirsiniz.

Eyeliner olarak kullanıldığında: “Bu aplikatör size gerçekten grafik çizgiler oluşturma yeteneği verir. Uygulaması son derece kolay ve uzun süre kalıcıdır. Hiçbir şekilde çizginizin dışına çıkmaz.” – Sheika Daley.

Aydınlatıcı olarak kullanıldığında: ” Yanaklarda biraz daha fazla vurgu yaratmak için, ışığın yüzünüzde doğal olarak düştüğü en yüksek noktalara uygulayın.”

Yeni Idole Tint koleksiyonu, Ocak 2024 itibarıyla Türkiye’de.

LASH IDÔLE, KİRPİKLERİNİZDE LİFTİNG ETKİSİ YARATAN EŞSİZ MASKARA 

Idôle Tint’in lanse edilmesi ile, Lancôme, maskara otoritesi olarak, Lash Idôle maskarasının anında hacim verme etkisini test etmek üzere yola çıkıyor

Maskarayı otoritesi Lancôme, anında hacim verme etkisinin sınırlarını zorluyor ve Lash Idôle’ün 1 dakikadan kısa bir süre içinde, 25 dakikalık profesyonel salonlardaki kirpik hizmetleriyle eşdeğer bir lifting ve hacim etkisi verdiğini gösteriyor.*

Tüy kadar hafif formülü ile hacimli kirpikler ortaya çıkarmak için tasarlamış olan bu ikonik maskara, yeni Idôle Tint Eye-Blusher (Göz Farı ve Allık) ile mükemmel göz makyajı yaratmak için üstün performans sonuçları sergiliyor.

Lancôme’un anında hacim ve lifting etkisi için en üstün maskarası

Lash Idôle ile kirpikler doğal uzunluğunun yarısından fazlasını tekrar kazanıyor. Deneyenlerin %94’ü anında hacim etkisini, %95’i ise anında lifting etkisi gözlemler. Lash Idôle etkisinin arkasında, eğimli fırça tasarımı bulunuyor. Lash Idôle’ün kavisli elastomer fırçası en kısa kirpiklere dahi ulaşarak hacimlendirmek üzere tasarlanmış 250 farklı boyutta 360 mikro kıl içeriyor. Sonuç ise kirpiklerde anında hacim ve lifting etkisi.