Türkiye’nin tasarım trendlerine yön veren Kelebek Mobilya, Grove Modüler Köşe Koltuk ile oturma alanlarını konforlu ve modern mekanlar haline getiriyor 

Eşsiz ve sıradışı tasarımlarıyla mobilya sektörüne öncülük eden Kelebek Mobilya, modern ve şehir tasarımlı anlayışını harmanladığı Grove Modüler Köşe Koltuk Takımını sevenleriyle buluşturuyor. Evlere farklılık kazandıran Grove, şönil kumaş detayıyla ön plana çıkıyor. Meşe rengindeki masif ahşap ayaklarla birleştirilen ürün, farklı renk kombinasyonlarıyla yaşam alanlarını isteğe göre kişiselleştirme deneyimi sunuyor.

Türk stilizasyonu ile özel olarak hazırlanan Grove Modüler Köşe Koltuk, japon minimalizmi esintileri taşıyor. Yalın detaylarıyla yaşam alanlarına zarif bir dokunuş katan Grove, modern bir atmosfer oluştururken aynı zamanda fonksiyonel yapısıyla da evlerin vazgeçilmez parçası haline geliyor. Modüler yapısıyla hem köşe koltuk hem de üçlü koltuk olarak kullanılabilme fırsatı sunan Grove, esneklik ve pratiklik arayanlar için ideal bir seçenek olarak yer alıyor. Sağ kollu tekli, ara modül, köşe modülü, sol kollu tekli ve berjer olmak üzere toplam 5 farklı parçadan oluşan Grove, sağlam yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Ergonomik tasarımıyla salonların odak noktası haline gelen Grove Köşe Koltuk, yumuşak yastıkları ve şık döşemesiyle rahatlık ve zarafetin buluşma noktası oluyor. Modern çizgileriyle dikkat çeken Grove, günlük kullanımda oluşabilecek leke ya da kirleri yüzeyinde hapsetmiyor ve kullanıcılara kolaylıkla temizleyebilme fırsatı sunuyor.