Gratis’in saç, vücut ve cilt bakım ürünleri ile öne çıkan özel markası Bee Beauty, cilt tonunu eşitleyen ve cildi daha aydınlık gösteren AHA+BHA içerikli cilt bakım serisini satışa sundu.

Cilt bakım kategorisinde tüm cilt tiplerinin bakım ihtiyacını karşılayan ürünleriyle öne çıkan Gratis’in özel markası Bee Beauty, ürün gamına cilt tonunu eşitleyen ve cildi nemlendirerek daha aydınlık gösteren yeni bakım ürünlerini ekledi. Bee Beauty’nin yeni cilt bakım ürünleri olan AHA ve BHA içerikli cilt bakım serisi kendine güzel bakmayı sevenlerin tercihi oluyor.

Bee Beauty AHA+BHA cilt bakım serisi; cilt bakımında son derece etkili olan AHA (Alfa Hidroksi Asitler) ve BHA (Beta Hidroksi Asitler) gibi aktif bileşenleri içeriyor.  Ölü cilt hücrelerini nazikçe temizleyerek cildin daha parlak görünmesini sağlayan, cilt tonunu eşitleyen ve cildin nemlenmesini sağlayan Bee Beauty AHA+BHA cilt bakım serisinde; Aydınlatıcı Tonik, Aydınlatıcı Yüz Kremi ve Karbon Serum bulunuyor.

İçeriğindeki niasinamid ile cildi nemlendirerek cilt tonunun eşitlenmesine destek olan ve cildi yağ, kir, makyaj kalıntılarından arındıran Bee Beauty AHA+BHA Aydınlatıcı Tonik 139, centella özü ile shea yağı sayesinde cildin güçlenmesine ve nemlenmesine destek olan Bee Beauty AHA+BHA Aydınlatıcı Yüz Kremi 185, ciltte fazla yağ üretimi sebebiyle oluşan parlamayı önleyen ve cildin canlı görünmesini sağlayan Beauty AHA+BHA+Aktif Karbon Serum ise 225 TL’den satışa sunuluyor.