Sevgililer Günü için Lacoste, Fransız zarafetinin eşsiz dokunuşuyla, özel tasarımlarla dolu romantik bir koleksiyon sunuyor. Koleksiyondaki polo kişiselleştirme seçeneği, özel gününüzü unutulmaz kılmaya hazırlanıyor.

Lacoste’un eşsiz polo ve t-shirt koleksiyonu, bu özel gününüzü unutulmaz kılmak için kişiselleştirme seçeneği sunuyor. Partnerinizin baş harfini veya özel bir tarihinizi eşsiz parçalar üzerine ekleyerek, Lacoste’un zarif tasarımlarını aşkınıza özgü hale getiriyor.

Lacoste’un kırmızı ile pembe tonlarındaki polo t-shirt’ler, triko kazaklar, gömlekler ve sweatshirtlerden oluşan Sevgililer Günü özel seçkisi en özel hediye seçenekleri ile bu özel günü unutulmaz kılacak.

Zengin aksesuar seçenekleriyle Lacoste, duygularınız ile stilinizi birleştirerek, sevdiklerinizi şımartmaya hazırlanıyor. Bu benzersiz koleksiyon, farklı renk seçeneklerindeki çantalar ile romantizmi vurgularken, cüzdan, bere gibi aksesuarlar da siyah, yeşil, bej ve beyaz renklerinde geniş bir yelpazesinde sunuluyor. Bu çeşitlilik, “Aşkınıza Lacoste Dokunuşu” temasını en iyi şekilde yansıtarak özel gününüzü daha da anlamlı kılıyor.