İnovatif ürünleri ve modern tasarımlarıyla paylaşılan her ana değer katan Karaca; tüm deneyimini evde yemek yapmaya veren, 7’den 70’e herkes tarafından sevilen Refika Birgül ile hayata geçirdiği “Swiss Crystal” serisini Refika Birgül’ün ev sahipliğinde keyifli bir etkinlikle tanıttı.

Karaca’nın sektördeki üretim gücü, Refika Birgül’ün mutfaktaki bilgi ve deneyimi ile tasarlanan Swiss Crystal serisi; PFAS ve toksik madde içermeyen malzemesi, yanmaz yapışmaz iç yüzeyi ile mutfaklarda yeni bir dönem başlatıyor. Refika Birgül’ün ev sahipliği yaptığı ve Refika’nın Mutfağı’nda gerçekleşen Swiss Crystal tanıtımı misafirlerin mutfaktaki deneyimleri ile keyifli bir etkinliğe dönüştü.

Yenilikçi ürünleriyle hayatı kolaylaştıran Karaca ile yaratıcı tarifleri ve pratik lezzetleriyle ön plana çıkan Refika Birgül, Swiss Crystal serisi ile mutfak alışkanlıklarını değiştiriyor. Ürünleriyle fark yaratan Karaca’nın kalitesi ve Refika Birgül’ün uzmanlığıyla Karacaseverlerin beğenisine sunulan Swiss Crystal serisi, zamansız tasarımı, yanmaz yapışmaz ve Swiss Crystal yüzeyi ile uzun yıllar mutfakların vazgeçilmezi olacak.

Dünyadaki ve Türkiye’deki son teknolojileri araştıran, deneyen ve test eden Refika Birgül ve Karaca Ar-Ge ekibinin ortaklığıyla üretilen, PFAS içermeyen, kolay temizlenebilen ve pratik kullanımı ile ön plana çıkan Swiss Crystal; yapışmayı önleyen yüzeyi ile yemeklere lezzet, hayatınıza kolaylık katıyor. Yoğun hayat temposunda hem zamandan tasarruf etmek hem de kolay ve pratik bir şekilde yemek hazırlamak isteyenler için, sıfır yağ ile yumurta gibi yapışma ihtimali daha yüksek lezzetlerde bile kusursuz bir performans sağlarken, tane tane ve lezzetli pilav yapma imkanı da sunuyor. Soslu yemeklerden, baharatlı slow cook (yavaş pişirme) seçeneklerine, hafif zeytinyağlılara kadar birçok tarifi en kolay şekilde hazırlamaya yardım eden Swiss Crystal serisini birlikte tasarlayan Karaca ve Refika Birgül daha birçok inovatif çözümlerle mutfaklara yenilikler getirmeye devam edecek.

Yenilikçi ürün özellikleri ile mutfakların vazgeçilmezi olan Karaca; yeni Swiss Crystal Serisi ve daha fazlası ile Karaca mağazaları, karaca.com ve Karaca uygulamasında.