İstanbulun görkemli silüetini kucaklayan Raffles İstanbul, hem bedene hem de ruha hitap eden deneyimlerin adresi Raffles Spa’da soğuk kış günlerinin etkisini yumuşatacak bir bakım programı sunuyor.

Kışın etkilerine bir mola vermek isteyenler için yumuşacık bir bakım sunan Biologique Recherche Express Facial, epidermisi detoksifiye ediyor, uyarıyor ve cilt dokusunu yeniden oksijenlendiriyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan bakım, epidermisi sıkılaştıran bir yenileme bakımı sunuyor. Yüz, boyun ve dekolte bölgesini kışın soğuk günlerinde nemlendiriyor, pürüzsüzleştiriyor ve tonlanmasına yardımcı oluyor.

Geleneksel hamam bakımı ise tazelenmek isteyenler için geleneksel zeytinyağı sabunu ve kese eldiveni ile tüm vücut peelingi sunuyor. Cildi besleyen ve uyaran zeytinyağı sabunu, taştan gelen hafif ısı ve kese eldiven, geleneksel hamam deneyiminde arındırıcı bir peeling için bir araya geliyor.

Kışın soğuğuna rahatlatıcı bir ara verilmesini sağlayan bu kese ve cilt bakımı deneyimi her biri 30’ar dakika süren iki seanstan oluşuyor. Raffles Spanın bu özel deneyimi KDV dahil 150 Euro.