Kişisel bakımında tercihini doğallıktan yana kullananların favorisi olan Ashley Joy, bitkisel içeriklerin yer aldığı özel formüllü, vegan sertifikalı, doğaya saygılı ve birbirinden etkili %100 yerli üretim bakım ürünleri ile her ihtiyaca uygun zengin bir çeşitlilik sunarak hayran kitlesini her geçen gün daha da arttırıyor. Söz konusu doğadan gelen özler olduğunda bunları en saf haliyle güzellik dünyasına taşıyan Ashley Joy, aşkın en dorukta yaşandığı 14 Şubat döneminde kendini şımartmak isteyenleri mis kokulu ve yoğun etkili Saç Tonikleri ile mutlu ediyor.

“Herkes En İyisini Hak Ediyor” mottosu ile mutluluğun paylaştıkça arttığına ve güzelliğe de yansıdığına dikkat çeken Ashley Joy, frambuaz ve elma kokularına sahip olduğu kadar birbirinden etkili özleriyle de öne çıkan Saç Tonikleri ile paha biçilmez bir bakım keyfi yaşatıyor. Saça parlaklık ve canlılık veren, kolay taranmasını sağlayan ve elektriklenmeyi önleyen Ashley Joy Saç Tonikleri, saç tiplerinin ihtiyacına yönelik geliştirilen 2 çeşitle boy gösteriyor; Frambuaz Sirkesi & Hyaluronik Asitli Saç Toniği, Elma Sirkesi Çay Ağacı & Aloe Veralı Saç Toniği…

Başta kokusuyla ardından da saçta bıraktığı ipeksi dokunuşlarla kendine hayran bırakan Ashley Joy Saç Tonikleri ile saçlarınızı yıkadıktan sonra elektriklenmeden ve kolayca taranmanın ötesinde kusursuz bir bakımın keyfini de yaşayacaksınız!

Anında Dolgun ve Hacimli…

Ashley Joy Frambuaz Sirkesi & Hyaluronik Asitli Saç Toniği, frambuaz sirkesi ve hyaluronik asit içeriyor. Şampuanlanmış ve durulanmış saça, saç diplerinden başlayarak uçlara kadar masaj yapılarak uygulanan ve birkaç dakika beklettikten sonra durulanan bu saç sirkesi, saçı canlandırıp, parlaklık veriyor; kolay taranmasına yardımcı olarak elektriklenmeyi önlüyor. Özel formülü sayesinde saça göz alıcı bir hacim ve dolgunluk kazandıran bu saç sirkesi, Hyaluronik Asit özü sayesinde saç tellerinin nem depolamasına ve saçın elastikiyet kazanmasına yardımcı oluyor. 

Derinlemesine Arınmış, Parlak ve Canlı Saçlar…

Yağlı ve kepekli saçlar için özel olarak geliştirilen Ashley Joy Elma Sirkesi Çay Ağacı & Aloe Veralı Saç Toniği, çay ağacı ekstratı, elma ve aloe vera özlerinden oluşuyor. Şampuanlanmış ve durulanmış saça, saç diplerinden başlayarak uçlara kadar masaj yapılarak uygulanan ve birkaç dakika beklettikten sonra durulanan bu saç toniği, saçlara daha canlı ve daha parlak bir görünüm vermesinin yanı sıra kolay taranmasını sağlıyor, elektriklenmesini de önlüyor. Çay ağacı ekstratı, saç derisindeki yağ dengesini kontrole alıyor. Aloe Vera özü ise saçları ve saç derisini nemlendiriyor, kökten uca besliyor ve yıpranan kısımların onarılmasına yardımcı oluyor. Saç derisinin nefes alarak ferahlamasını sağlayan, kurumayı engelleyerek saça ihtiyacı olan nemi kazandıran Ashley Joy Elma Sirkesi Çay Ağacı & Aloe Veralı Saç Toniği kepeklenmeyi de engelliyor.

Kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmak, saçınıza da benzersiz bir bakım katmak istiyorsanız, daha ilk seferde hayranlık uyandıran Ashley Joy Saç Tonikleri’ne adrese teslim online alışveriş hizmet veren www.ashleyjoy.com.tr sitesinden ve sitede belirtilen anlaşmalı satış noktalarından ulaşabilirsiniz.