Unutulmaz anları lüks ve konforla buluşturan Gloria Hotels & Resorts benzersiz ayrıcalıklarıyla 14 Şubat Sevgililer Günü’ne hazır. Aşkını rüya gibi bir tatille kutlamak isteyenler için özel indirim ve hizmetler sunan Gloria Hotels&Resorts,  14 Şubat Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak isteyen çiftleri romantik bir yolculuğa davet ediyor.

Unutulmaz anları lüks ve konforla buluşturan Gloria Hotels & Resorts, Sevgililer Günü’nde rüya gibi bir tatil yaşamak isteyen çiftlere birbirinden özel indirim ve hizmetler sunuyor. Çiftler bu özel günü odaya özel olarak hazırlanan romantik bir kahvaltı, çikolata kaplı çilekler ve kalp şeklinde pasta servisi ile tatlandırabiliyor; ücretsiz oda servisinden faydalanabiliyor. Alakart restorandaki Sevgililer Günü özel menüsüyle de baş döndüren Gloria Hotels & Resorts, çiftleri unutulmaz bir gastronomi yolculuğu ve romantik bir akşam yemeğine davet ediyor.

Unutulmaz Bir Sevgililer Programı Gloria Hotels & Resorts misafirlerini bekliyor

Sevgililer Günü’nü dolu dolu yaşamak isteyen çiftler ise gün boyu süren çeşitli aktivitelerden ve Gloria Hotels & Resorts’un eğlence merkezinde bowling, bilardo ve tüm aktivitelerde yüzde 50 indirim fırsatından faydalanabiliyor. Ayrıca golf deneyimi yaşamak isteyen çiftleri de unutmayan Gloria Hotels & Resorts, Gloria Golf Club’daki Trackman Driving Range’den ücretsiz yararlanabiliyor. Günü yorgunluğunu atmak isteyen çiftler ise Sevgililer Günü’ne özel ücretsiz masaj seansını planlayabiliyor.

Tüm bu fırsatlara ek olarak, 14 Şubat programını Gloria Hotels & Resorts’ta karşılamak isteyen çiftler, gidiş-dönüş havaalanı transferlerinde ise yüzde 50 indirim fırsatı yakalıyor.

*14 Şubat dahil Sevgililer Günü paketleri için geçerlidir.

**10-15 Şubat 2024 tarihleri arasında minimum 2 gece.

***Bahsedilen hizmetler konaklama süresince 1 kez verilmektedir.