Sezon hikayelerini, marka kampanyalarını ve koleksiyon iş birliklerini kapsayan uzun süreli sözleşme moda ikonunun kusursuz zevkini TOMMY HİLFİGER’ın kırmızı, beyaz ve lacivert DNA’sıyla buluşturacak. 

Bir PVH Corp. [NYSE: PVH] şirketi olan Tommy Hilfiger, global stil ikonu Sofia Richie Grainge’in iki yıllık uzun vadeli bir iş birliği için TOMMY HILFIGER Kadın Giyim  marka elçisi olduğunu duyurdu. Moda tutkusu ve şık tarzıyla bir kuşağa ilham veren Sofia Richie Grainge, 2024 Yaz sezonundan itibaren TOMMY HİLFİGER’ın klasik Amerikan ‘cool’ DNA’sına kendi rafine vizyonunu, doğal iyimserliğini ve erişilebilir lüks zevkini katacak.

“Tommy, klasik Amerikan ‘cool’ tarzının manevi babası,” diyen Sofia Richie Grainge şöyle devam etti: “Tasarımları, zahmetsiz stillerle oynamak ve zamansız parçalardan oluşan bir gardırop yaratmak için mükemmel bir tuval sunuyor. Önümüzdeki dönemde kendini ifade etme, kalıcı stil ve orijinallik tutkumu paylaşan bir tasarımcıyla birlikte çalışacağım için heyecanlıyım.”

Tommy Hilfiger da iş birli hakkında şu yorumda bulundu: “Sofia, günümüzde modayı etkilemenin anlamını yeniden şekillendiren ikonlardan biri. İlham veren bağlantılar kurma konusunda tarif edilemez bir yeteneği var. Kusursuz bir stili özgüven ve özgünlükle sergiliyor. Sofia  zahmetsiz ‘cool’ tarzını bu yaz başlayıp 2025’in sonuna kadın giyim koleksiyonumuza katkıda bulunacağı için çok mutluyum.”

Açıklama sırasında lacivert ve krem rengi bir TOMMY HİLFİGER hırka ve özel dikim bir chino pantolon giyen Sofia Richie Grainge, bir dizi mevsim geçiş hikayesinde, çeşitli kampanyalarda ve iş birliklerinde yer alacak. Sezonda neler beklenebileceğine dair bir rehber olarak çağdaş ikon, şık kadın giyim stillerinden kişisel tercihleriyle TOMMY HILFIGER Yaz 2024 koleksiyonundan bir seçki derleyecek. Sofia Richie Grainge, önümüzdeki sezonlarda markanın Yaz ve Yılbaşı 2024 kampanyalarında TOMMY HİLFİGER’ın yüzü olarak rol alacak. Ayrıca İlkbahar 2025 sezonu için Tommy Hilfiger ile ortak koleksiyonlar tasarlayacak.

Tommy Hilfiger uzun yıllardır ilham veren pop kültür ikonlarıyla çalışıyor. Sofia Richie Grainge şimdi markayla koleksiyonlar tasarlayan ve yıkıcı iş birlikleriyle gelenekleri bozan kreatif öncüler listesine katılıyor. Şimdiye dek Lewis Hamilton, Gigi Hadid ve Zendaya dahil pek çok ünlü benzersiz stillerini ve çağdaş bakış açılarını markanın klasik Amerikan ‘cool’ DNA’sına ve kırmızı, beyaz ve lacivert kodlarına yansıttı.

Markanın dostları ve takipçileri #TommyHilfiger etiketini, @TommyHilfiger ve @SofiaRichieGrainge hesaplarını alıntılayarak sosyal medya paylaşımlarına katılmaya davet ediliyor.