Kadın kış koleksiyonuyla sezonun en gözde parçalarını sunan global moda markası DeFacto, tasarımlarında kullandığı Tüvit kumaşı ile İskoç modasını gardıroplarımıza geri getiriyor. Çeşitli renk ve desenlerde sunulan koleksiyon maskülen tarzıyla dikkat çekmek isteyen kadınların beğenisine sunuluyor.  

Modanın ritmini tutan DeFacto, kadınlar için tasarladığı yeni sezon koleksiyonunda tüvit kumaşın asaletinden ilham alıyor. Koleksiyonun odak noktası olan tüvit kumaş; siyah, beyaz ve kırmızı renk paleti ile en modern parçalarda yorumlanıyor. Bu sezon her gardırobun favorisi olacak tüvit kumaş ile tasarlanan elbiseler, etek ceket takımları ve takım elbiseler kadınların şıklığını vurguluyor. Koleksiyonda öne çıkan özellikler arasında kaz ayağı deseni ve altın rengi düğme detayları da bulunuyor. Bu özel detaylar, tüvit kumaşa DeFacto imzasını zarif bir şekilde katıyor. DeFacto, her ortamda modern ve sofistike bir görünüm sergilemek isteyen kadınları, tüvit kumaş hakimiyetindeki maskülen dünyaya davet ediyor. 

DeFacto’nun tüm ürünlerine http://www.defacto.com web adresinden, mobil uygulamasından ve mağazalarından ulaşılabilirsiniz.