Doğtaş, Bend koleksiyonunun yeni üyeleriyle sade ve romantik tasarım anlayışını özel detaylarla birleştirerek kullanıcılara estetik bir deneyim sunuyor. Bend koleksiyonun yeni üyeleri tv ünitesi, yemek odası ve yatak odası evlerinize sade ve romantik bir dokunuş kazandırıyor.

Türkiye’nin öncü mobilya markalarından Doğtaş, ev dekorasyonunuza şıklık katmaya devam ediyor. Yeni koleksiyonuyla estetik ve şıklığı bir araya getiren marka, Bend serisinin yemek odası, tv ünitesi ve yatak odası ile yaşam alanlarına ayrıcalık kazandırıyor. Doğtaş, Bend koleksiyonu ile mekanlara ışıltılı, klasik ve modern etkiyi aynı anda yaşatmayı hedefliyor.

BEND YEMEK ODASI

Bend koleksiyonu şık, sade görünümünün yanı sıra modüllerdeki genel çerçeveyi oluşturan profil detayları ile tasarıma vurgu kazandırıyor. Bend yemek odası takımında parlak gövdeyle beraber kullanılan ceviz tonlarındaki dekoru; yaşam alanlarında bir yandan odağı yakalarken, diğer yandan evinizdeki dengeyi sağlıyor. Kendi içinde geometrik ritme sahip olan Bend koleksiyonu; oval bronz kulpları ve ayak formuyla da bütünlük kazanıyor. Zarif ve yalın tarzı ile ahşabın sıcaklığını mekanlarınıza taşıyor.

BEND TV ÜNİTESİ

Bend tv ünitesi zarif, sıcak ve yalın şıklığıyla dikkat çekiyor. TV yan modülünde, alüminyum çerçeve içerisinde bulunan bronz cam kapaklar ve modül içerisinde yer alan led aydınlatma öne çıkıyor. Hem şık tasarımı hem kaliteli malzemeleri hem de kullanışlı yapısı ile yaşam alanlarınız için en ideal TV ünitesi seçeneklerinden biri oluyor.

BEND YATAK ODASI

Yalın ve zarif çizgilerin romantik bir tasarım oluşturduğu Bend yatak odası takımı, her bir detayıyla ince zevkini yansıtıyor. Şıklığının yanı sıra dolap alternatiflerinde ve şifonyer, komodin mobilyalarında yeterli bir depolama alanı sunarak da kullanışlılığını artırıyor. Parlak bronz kaplamalı kulpları, zarif ahşap ayakları, bej ve ahşap renklerinin şık uyumu ile benzersiz bir görünüm kazanıyor.