İnsan sağlığına vermiş olduğu önem ile kaliteli yaşamı destekleyen Humanis, Sen En İyisi mottosu ile Tüketici Sağlığı vitamin mineral serisi portföyüne Humanis Guard’ı ekledi!

Bağışıklığımıza katkı sunan ve normal vücut fonksiyonlarımıza destek sağlayan Humanis Guard, tüm mevsimlerde yanınızda. Son dönemlerde artan solunum yolu sorunları, düzensiz ya da yetersiz beslenme, UV ışınları, uykusuzluk ve stres gibi faktörler bağışıklığımızı olumsuz etkiliyor ve özellikle kış aylarında vücut direnci düşebiliyor. Bu gibi durumlarda bağışıklığınızı güçlendirmek adına Humanis Guard her an yanınızda!

Sağlıklı Yaşamın Vazgeçilmezi: Humanis Guard

İnsan sağlığına değer veren ve hayat kalitesini iyileştirmeye yardımcı olan Humanis Guard ile bağışıklığına artı kat!

Humanis Guard; içerisinde bulunan Vitamin C, Çinko, Vitamin D3, Beta Glukan, Pellargonium Sidoides (Afrika Sardunyası), Sambucus Nigra (Kara Mürver) ve Çörek Otu ile bağışıklığınızın desteklenmesine yardımcı olur.

Sambucus Nigra (Kara Mürver) bitkisi, A,B,C vitaminleri ile kalsiyum ve demir bakımından zengindir, Pellargonium Sidoides (Afrika Sardunyası) güçlü polifenol yapısı ile kuvvetli bir antioksidandır, Beta Glukan çok sayıda ülkede sağlıklı yaşam için besin takviyesi olarak onaylanmıştır, Eski Latincede Kutsanmış Tohum adı verilen Çörek Otu ise yüzyıllardır destek olarak  birçok alanda kullanılmıştır. Humanis Guard içeriğinde ayrıca bulunan C vit, D vit ve Çinko ile bağışıklığın normal fonksiyonunda çalışmasına katkı sağlar.