“Bir Odysseia; özgür ve umut dolu bir yolculuk. Oyun parkları özgürlük, neşe, deney ve keşif alanlarıdır. Kendi maceralarını yaratabileceğin, riskler alabileceğin, benliğini farklı açılardan deneyimleyebileceğin mekanlardır.”

Matthieu Blazy

“Matthieu’nun işlerine baktığınızda, kendinizi iki farklı dünyada bulursunuz. İlki, fizikseldir; tüm duyularla iletişime geçen zanaat dolu bir dünyadır. Diğeriyse hayallerle doludur. Kampanyaya oyuncu gözle yaklaştım. Parklar Matthieu’nun keyifli hayal gücü için metafor görevi gördü. Bu renkli mutluluğun ruhunu fotoğraflarıma da yansıtmak istedim.”

Alec Soth

Matthieu Blazy’nin 2024 Yaz koleksiyonu, dünyanın dört bir köşesinden alınan ilhamla yaratılan hem doğal hem de insan eliyle yapılan esin kaynaklarına dayanıyor. Terzi işi iş kıyafetlerinden örgü plaj giyimi parçalarına, püsküllü montlardan ponponlu elbiselere uzanan bu koleksiyon, her kim ve her ne olmak istiyorsanız öyle giyinmenin ve dünyada olduğu kadar hayallerde de dolaşabilmenin verdiği zevki kutluyor.

2024 İlkbahar/Yaz kampanyasının her yerinde keşif ve macera ruhu dolaşıyor. Tokyo’daki parklarda, Magnum fotoğrafçısı Alec Soth tarafından çekilen kampanyanın enerjik ruhuna hayal gücü ve oyun unsurları eşlik ediyor.

BOTTEGA VENETA 2024 YAZ 

@matthieu_blazy’den Summer 24

Fotoğrafçı: Alec Soth /Magnum Photos @littlebrownmushroom
#BottegaVeneta
Casting: @bitton
Saç: @duffy_duffy
Makyaj: @hiromi_ueda

Modeller:
Diane Chiu
Walid Fiher
Imaan Hammam
Lara Menezes
Awar Odhiang
Douta Sidibe
Penelope Ternes
Daisuke Ueda
Kris Wardak
Haojie Qi
Shun Yoshida
Li Cheng Yuan