Girdiğiniz her ortamda fark yaratmanızı sağlayacak tasarımlarıyla yeni sezonu açan Academia, 2024 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu ile sizi Fransız sahillerinden tropik adalara uzanan bir yaz yolculuğuna davet ediyor. Bir arada kullanılabilen farklı renk, desen ve dokularla özgün ve özgür stil formülleri sunan koleksiyon; hafif şort-gömlek takımlar, zincir detaylı elbiseler, zarif çizgililer gibi yaz gardırobunun anahtar parçalarının yanı sıra güçlü basic tasarım seçkisiyle karşınızda. 

Academia 2024 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu’nun ilk durağı, Fransız Rivierası. Klasik marin stilinin Academia DNA’sına uygun şekilde yeniden yorumlandığı “French Riviera” temasında Fransız indigo, azur mavisi ve beyaz başrolde. Bahar ve yaz ayları boyunca günün her anında kullanabileceğiniz asimetrik kesim triko üstler; dokuma tişört, pantolon ve yelekten oluşan çizgili takımlar; “denim on denim” görünümler ve indigo jarse tasarımlardan oluşan tema, konforlu ve sofistike tavrıyla benzersiz siluetler yaratmanıza olanak sağlıyor.

Monochrome Summer” temasında cesurlaşan tasarımlar; siyah, beyaz ve ekru birlikteliğini gözler önüne seriyor. Grafik çizgilerin bir kez daha ön planda olduğu tema; özgün desenleri, farklı doku tercihleri ve çarpıcı detaylarıyla koleksiyona dinamizm katıyor. Bu temada yer alan file görünümlü triko üst ve elbiseler ile bandana baskılı, bağlama detaylı elbise ve etekler, Academia 2024 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu’ndaki yıldız tasarımlardan. Academia logolu zincir detaylı bikini ve elbiseler ile straples tulumlar ise Academia kadınının tatil bavulunda mutlaka bulunması gereken parçalar arasında.

Academia, keşfe davet eden bir diğer teması “Island Hike” ile bizi bu kez 1990’lara geri götürüyor. Dönemin ünlü modellerinin minimal tarzından ilham alan temaya romantik militer bir hava hakim. Hakinin dinginliğinin turuncunun canlılığıyla zenginleşiği “Island Hike” seçkisinde; teknik kumaştan elbiseler, koton büstiyer-pantolon takımlar, farklı şekillerde kombinleme imkanı sunan oversize ceket-yelek-pantalon-etek takımları ile degrade gömlek-şort takımlar dikkat çekiyor. Koleksiyondaki neredeyse tüm parçalar esnek karakterleriyle birbiriyle özgürce kombine edilebiliyor.

Academia 2024 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu, yazın en sıcak günlerinde “Lazy Summer” temasıyla fark yaratmaya hazırlanıyor. Koleksiyonun en canlı, en sıcak renklerini barındıran bu seçkide elma yeşili, azur mavisi ve turuncu göze çarpıyor. Piknik objelerinin yeniden yorumlandığı eğlenceli desenlerden güç alan tasarımlar, renk bloklarıyla öne çıkan triko pololar, ketenle desteklenen triko gömlek-şort takımlar “Lazy Summer” temasının favorileri arasında yer alıyor.

Academia’nın basic tasarım seçkisi de yeni sezonda zenginleşiyor. Farklı model ve kumaş seçeneklerine sahip atletler, tişörtler ve elbiseler, her zaman tercih edilen çok yönlü temel parçaların başında geliyor.

Modern dokunuşlarla şekillendirilen, yazın canlılığını sıcak detaylarla yansıtan Academia 2024 İlkbahar/Yaz Kadın KoleksiyonuBeymen’lerde ve Beymen.com’da keşfedilmeyi bekliyor.