Flormar’ın çok sevilen ve sosyal medyada fenomen olan ürünlerinden Brow Up Highlighter aydınlatıcı kalem 2 yeni rengiyle “online özel” olarak flormar.com.tr’de makyaj tutkunları ile buluşuyor.

70’den fazla ülkede 60.000’in üzerinde satış noktasında, yüksek performanslı renkli kozmetik ürünlerini mutlu fiyatlarla makyaj severlerle buluşturarak modlarını yükselten Flormar, “MUTLULUK SENİN RENGİN” sloganı ile yola çıktığı; logosundan görsellerine, ambalajlarından mağazalarına kadar büyük bir değişime imza atarak yenilediği marka kimliği ve yenilikleriyle heyecan uyandırmaya devam ediyor! Varlık sebebini doğadan ilham alan renklerle kadınların hayattan aldığı keyif ve mutluluğu arttırmak olarak tanımlayan Flormar, performansı ile makyaj severlerin favorisi olan Brow Up Highlighter aydınlatıcı kalemin iki yeni renginin müjdesini veriyor.

Daha Kalkık ve Belirgin Kaşlar

Asansörlü ambalajı ile kullanım kolaylığı sağlayan Flormar Brow Up Highlighter Pencilkaşları vurgulamak, göz pınarlarını aydınlatmak ve elmacık kemiklerini öne çıkarmak için benzersiz bir performans sergiliyor. Daha kalkık ve belirgin kaş görünümü yaratan, yoğun pigmentli ve kadifemsi yapıdaki Flormar Brow Up Highlighter Pencil uzun süre kalıcılığını koruyor. Homojen uygulamayı destekleyen özel içeriği, kalıcılık etkisini daha da artırırken, kolay uygulama ve kadifemsi bir bitiş de sunuyor.

Yeni Renkler

Binlerce makyaj severin favorisi olan Champagne rengiyle makyaj çantalarının vazgeçilmezi olan Flormar Brow Up Highlighter Pencil aydınlatıcı kalemin 2 yeni rengi Diamond ve Rose Gold ile farklı tonlardaki makyaj görünümlerine ışıltı katmaya devam…