Estetik ve zarafetin buluşma noktası Porland’ın Japon sanatından ilham alarak tasarladığı Vaso Piccolo, sofralara ilkbaharın enerjisini taşıyor. kitchee akımının çizgileriyle oluşturulan Vaso Piccolo koleksiyonu, dekoratif çiçek sembolleriyle zarif sofraları yansıtıyor.

Baharın gelmesiyle birlikte sofralar yavaş yavaş balkon ve bahçelere kurulmaya başlanırken Türkiye’nin öncü porselen üreticilerinden Porland’ın zarif çizgilerle tasarlanan Vaco Piccolo koleksiyonu da mevsimin enerjisine eşlik ediyor. Düz, kayık, çukur ve kase olmak üzere Japon sanatından ilham alınarak tasarlanan çiçek desenli tabaklar ve çay bardağı takımından oluşan koleksiyon, zarif dekoratif süslemeleriyle baharı sofralara getiriyor.

Art Nouveau akımının şıklığı Vaco Piccolo koleksiyonunda

Zarif çiçek desenleriyle doğanın enerjisini sofrayla buluşturan Vaco Piccolo koleksiyonu, Art Nouveau akımının çizgisel şıklığını yansıtıyor. Beyaz rengin hakimiyetindeki koleksiyonda yer alan çiçekli vazo desenleri, minimal boyutlarıyla da sadeliğin bütünselliğine uyum sağlıyor. Kapalı mekanların yanı sıra açık hava sofralarının da tamamlayıcısı olan Vaco Piccolo, yemek yeme deneyimihomei sanata dönüştürüyor.