Bayramı şık ve modern tasarımlarla karşılayan Ariş Pırlanta’nın trendy tasarımları, günün her anında şık görünmenizi sağlayacak. Altın, pırlanta ve minelerden oluşan büyüleyici tasarımlı yüzük ve kolyelerle bayram şıklığınızı tamamlayacaksınız. 

Ariş Pırlanta, bayram tatili coşkusuna pırlanta ve altının parıltısıyla eşsiz bir ışıltı katıyor. Ariş Pırlanta’nın şık ve modern tasarımlarıyla bayram tatilinde günün her anında şık ve göz alıcı olacaksınız.

Bayram Tatilinde gözler üzerinizde olsun 

Altın, pırlantalı, tasarımların, baget ve yuvarlak kesim pırlantalarla süslendiği yüzük ve kolyelerden oluşan seçeneklerle bayram şıklığınızı tamamlayacaksınız. Ariş’in şık tasarımları ile kendinizi özel hissederken ışığınızla bulunduğunuz ortamlarda gözleri üzerinize çekeceksiniz.

Enerjiniz takılara yansıyor

Ariş Pırlanta’nın hem enerji hem de şıklığın anahtarı mücevherlerini keşfedin! Yeni başlangıçlar, yeni umutlar ya da büyük bir aşk… Yaşamınızda sizi etkileyen ne varsa onun en büyüleyici halini Ariş Pırlanta trend kolyeler ve yüzük koleksiyonunda mutlaka bulacaksınız.

Ariş Pırlanta’nın olağanüstü yaz tasarımları ve birbirinden şık koleksiyonları sizi bekliyor. Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan yaz tasarımları ve tüm ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.