İstanbul’un birçok lokasyonunda şubesi bulunan yaklaşık 12.000 metrekarelik iş alanına sahip ‘Çalışma Kavramını Yeniden Tasarlıyoruz!’ felsefesini benimseyen sanal ofis, co-working, hazır ofis, toplantı ve etkinlik alanlarıyla ön plana çıkan Galata Business Center ve Fuga Coffee önderliğinde “8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel Sürdürülebilir” hediye ile dikkatleri üzerine çekti.

Göze çarpan dekorasyonu ve “Şehrin Ortasında Bir Kaçış” mottosu ile Levent bölgesinin popüler mekanları arasında giren Fuga Coffee;8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel Sürdürülebilir” felsefesiyle kişiye özel olarak hazırlanan  bardaklarda, kahve severlerin tükettiği kahvelerin posasından gübre elde etti ve posadan elde edilen gübreler ‘Nemesia Çiçeği’ ile taçlandırıldı.

Gün boyunca Fuga Coffee’de dağıtılan sürdürülebilir armağan yoğun ilgi gördü. Sürdürülebilir hediyelerini alan kadınlar fidelerini ofis ve evlerine götürürken ikram edilen kahveyle güne keyifle başladılar.

Fuga’dan gelen anlamlı fidelerini sulayıp, ihtiyacı olan gün ışığını sağlamanın ardından benzersiz renkli çiçeklerin açtıklarına şahit olacaklar. Sadece 8 Mart’ta değil her gün içindeki gücü keşfederek ışıldayan ve mücadele eden kadınlar için sürdürülebilir hediye kendilerini oldukça özel hissettirdi.

Fuga Coffee Adres: Esentepe, Ecza Sokağı No:4/6, 34394 Şişli/İstanbul