Oğlunun bağışıklık sorununa çözüm bulmak amacıyla 2013 yılında üretimine başladığı propolisi herkese ulaştırma hayaliyle harekete geçen başarılı kadın girişimci Arı Ürünleri Uzmanı Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı, 2013 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Arı Teknokent’te BEE’O Propolis’i kurarak Türkiye’nin ilk yerli propolis üreticisi oldu. Geçtiğimiz sene 10. yılını kutlayan ve Anadolu propolisi denince ilk akla gelen BEE’O kendi kategorisinde fark yaratan inovatif çalışmalarına devam ederken yepyeni cilt bakım kategorisinin de müjdesini veriyor.  Bu kategoride yer alan ve arıdan gelen güzellik ile yaratılan BEE’O Apibeauty Çatlak ve Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Jel, tamamen doğal içeriklerle forma girmek isteyenlerin favorisi olarak ilgi uyandırıyor.

Yaz yaklaşırken hele bir de bayram tatili gelirken herkes kış boyunca aldığı kiloları vererek forma girmeye özen gösteriyor. Bu anlamda en etkili yöntemleri ve ürünleri arayanlar için yaratılan BEE’O APIBEAUTY Çatlak ve Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Jel tamamen doğal içerikli formülüyle ilgi çekiyor. Gıda takviyesi ürünlerinden aşina olduğumuz BEE’O alanındaki gücünü cilt bakım kategorisine da taşıyarak arıların güzelliği ile yarattığı APIBEAUTY Çatlak ve Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Jel, arı zehri, patentli saf Anadolu propolisi, kahve çekirdeği yağı, hyaluronik asit ve aloe vera içeriyor. Selülit görünümünü azaltmayı ve cildin sıkılaşmasını destekleyen BEE’O APIBEAUTY Çatlak ve Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Jel, ince ve pürüzsüz bir görünüm yaratıyor.

Doğal içerikli özel bir formüle sahip olan BEE’O APIBEAUTY Çatlak ve Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Jel düzenli kullanımda sarkık, çatlak ve selülit görünümünün azaltmakla beraber cildin esnekliğini de artırarak kalça, basen, bacak ve karın bölgesinin sıkılaşmasını ve incelmesini de destekliyor.

BEE’O ile Doğadan Gelen Güzellik…

Her bir özüyle doğadan gelen güzelliği yaşatan olan BEE’O APIBEAUTY Çatlak ve Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Jel, Patentli Saf Anadolu Propolisinin içerdiği fenolik ve flavonoidler sayesinde cildin daha pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına destek oluyor. Mellitin, apamin, adolapin ve MCD gibi peptitleri, fosfolipaz gibi enzimleri ve dopamin, norepinefrin gibi amino asit bileşenleri içeren Arı Zehri özü, ana bileşeni olan mellitin ile kan akışı hızlandırılarak selülitsiz bir görünüme yardımcı olurken yoğun nem tutucu özelliğine sahip olan Hyaluronik Asit cilde sıkılık ve pürüzsüzlük katıyor. Aloe Vera içeriğinde bulunan doğal antioksidan özellikteki A, C, E vitaminleri ile neme doymuş ve daha pürüzsüz ve bir cilt görünümü yaratıyor. İçeriğindeki kafein ile kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olan Kahve Çekirdeği Ekstraktı selülit görünümünü gözle görülür ve etkili bir şekilde azaltmaya yardımcı oluyor.