Levi’s® ‘24 İlkbahar/Yaz koleksiyonu, kalıp ve kumaş konusundaki yeniliklere odaklanarak her harika gardırobun temel unsurlarına taze bakışlar sunuyor. Bu olmazsa olmaz, stil sahibi parçaların yer aldığı, Levi’s® Türkiye’nin “Hayatı Denimle Yaşa” kampanya çekimi için müzisyen Anıl Erdem Cevizci, dijital içerik üreticisi Bedirhan Soral, girişimci Elif Taştekne, aktris Eylül Lize Kandemir kamera karşısına geçti. Koleksiyonun yeniliklerinin göz önüne serildiği çekim gündelikten benzersiz olanına, sıradandan unutulmaza değin gerçek hayat deneyimlerinin Levi’s® ile bütünleşmesini ortaya koydu.

Erkek alt giyimde, 502™ Taper özel dikilmişçesine her vücut tipine uygun kesimiyle öne çıkıyor. Ayrıca 568™ Stay Loose ve ‘70’lerden esinlenen orijinal 517™ Bootcut gibi yeni loose denim kesimler dikkat çekiyor. Düz kesimli denimler için koleksiyonun ikonik 501® ailesi, yaşanmış vintage bir görünüm ortaya çıkaran zamansız, otantik bitişler sunuyor.

Erkek koleksiyonun temel üst giyim çeşitleri, kullanışlılık ve sporu harmanlıyor. %100 pamuk oxford kumaştan üretilmiş Authentic Button Down Shirt, hemen hemen her görünüme uyum sağlıyor. Bunun yanında, Type 1 Trucker, markanın tarihine kök salmış klasik bir Levi’s® denim ceketi, daha geniş bir vücut ve omuzla modern bir silüetle sunuyor. Union Rugby dahil olmak üzere çeşitli polo ürünleri ise, koleksiyona bir miktar kolejli havası katarken ve spora tarza göndermede bulunuyor.

Kadın alt giyimde ise öncülük eden seçenekler arasında rahatlık ve eşsiz havasıyla favori olan Baggy orta bel denim seçenekleri yer alıyor. İkonik 501® jean ailesinde ise 501® Crop vücudu güzel gösteren cropped silüetiyle yepyeni bir görünüm kazanıyor.  Koleksiyonun denim seçenekleri arasında ayrıca ’70’lerden ilham alan, ve hafifçe genişleyerek adeta bir zil formuna dönüşen Ribcage Bell de bulunuyor.

Kadın üst giyim koleksiyonunda, genellikle Western estetiğine saygı duruşunda bulunan dokuma gömlekler ve   bluzlarda renk tonlarıyla çeşitli siluetleri içeren bir seçki sunuluyor. Dokunuşu yumuşak olan Carinna Blouse, ince desen ve motifleri ile her dolap için bir temel parça niteliğinde. Koleksiyon, gündelik ve şık görünüm arasındaki çizgide, Levi’s® denim ile mükemmel uyum sağlayan temel üst giyim parçaları yer alıyor.