Faydaları saymakla bitmeyen kuru fasulyenin İstanbul’daki en iyi adresi olarak bilinen Çömlek Kuru Fasulye Restoran, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda misafirlerini çocuklara özel sürprizi ile ağırlayacak.  Çamlıca Kulesi ve Adalar manzarası eşliğinde, geleneksel Türk Mutfağı tatları sunan 250 kişilik kapasiteye sahip, çocukların beraber keyifle oynayacakları özel oyun alanı da bulunan Çömlek Kuru Fasulye Restoran 23 Nisan günü çocuklu gelen misafirlerine yüzde 15 indirim uygulayacak

İstanbul’un ünlü Çamlıca Tepesi’nde 24 yıldır müdavimlerine Çamlıca Kulesi ve Adalar manzarası eşliğinde, geleneksel Türk Mutfağı tatlarının keyfini yaşatan Çömlek Kuru Fasulye Restoran, sağlıklı beslenmede önemli bir yere sahip kuru fasulyeyi daha fazla sevdirmek için 23 Nisan’da çocuklu ailelere özel indirim uygulayacak. Zengin menüsü ile Türk Mutfağı’nın seçkin lezzetlerini sıcacık bir atmosferde ailesi ve sevdikleriyle buluşturan Çömlek Kuru Fasulye Restoran’a 23 Nisan günü çocuklarıyla birlikte gelen misafirler yüzde 15 indirim alacak. Restoranda çocuklara ayrılmış olan özel oyun alanında keyifle vakit geçiren çocuklar, bayramı coşkuyla kutlarken, aileler de Çamlıca Kulesi ve Adalar manzarası eşliğinde lezzete doyacak.

Sofraların Baş Tacı Kuru Fasulyenin Faydaları Saymakla Bitmiyor

Çömlek Kuru Fasulye Restoran’da kullanılan İspir fasulyesinin faydaları saymakla bitmiyor. İçeriğindeki zengin lif, yüksek potasyum sayesinde düzenli tüketiminde yüksek tansiyonu ve kandaki kötü kolesterol düzeyini önemli ölçüde düşürüyor, kan şekerini de kontrol altına alıyor. İspir fasulyesinin sindirimi kolay ve kendine has bir damak tadı var. Ayrıca besin değerleri çok yüksek. 100 gram İspir fasulyesinde ortalama olarak 24 gr. protein, 1,5 gr. yağ, 20,2 gr. karbonhidrat; Fosfor, kalsiyum, demir, potasyum ve B1, B2, B3 ve E vitaminleri içeriyor.

Lezzet ustası şeflerin özel malzemeler kullanarak hazırladığı özel menülere ev sahipliği yapan Çömlek Kuru Fasulye, dostlarınız, aileniz, sevdikleriniz ve 23 Nisan’da çocuklarınızla sizleri bekliyor.