Benzersiz hizmet ve lüks anlayışıyla Raffles İstanbul, 12 Mayıs Pazar günü Anneler Günü’ne özel hazırladığı brunch’ıyla tüm anneleri keyifli bir deneyime davet ediyor. 

Çok sevilen Raffles İstanbul Brunch’ında 12 Mayıs’ta Anneler Günü kutlanıyor. Bahar çiçekleriyle süslenecek Raffles Teras’ta, Raffles İstanbul’un benzersiz mutfağından seçkin lezzetler Ata Marin Band’in eğlenceli repertuvarı eşliğinde deneyimlenecek. Annelere sürpriz hediyelerin de sunulacağı bu özel günde Organic Pharmacy’nin uzmanları eşliğinde bir deneyim alanı kurulacak. Organic Pharmacy ürünleriyle Raffles Spa’nın deneyimli terapistlerinin uygulayacağı 15 dakikalık el masaj ile annelere hoş bir bakım sunulacak.

Anneler Günü brunch etkinliği için kişi başı katılım ücreti KDV dahil 3.950 TL olacak. 6 – 12 yaş arasındaki minik misafirler için ise %50 indirim imkanı bulunan brunch saat 12.00-15.30 arasında gerçekleşecek.

Raffles Brunch için 0212 924 0200 numaralı telefondan ya da restaurant.reservation@raffles.com adresinden rezervasyon yapılabiliyor.

Lavinia Lounge ve Raffles SPA Anneler Günü’ne Özel Bir Program Sunuyor. 

Raffles İstanbul bu Anneler Günü’ne özel olarak, keyifli molaların adresi Lavinia Lounge’un klasikleşen Akşamüstü Çay Saati’ne dahil olarak sunulan köpüklü şarap ile kutlamalara devam edecek. Lavinia Lounge’un Akşamüstü Çay Saati’ne katılan misafirler, aynı gün Raffles Spa’nın ruhu ve bedeni yenileyen 60 dakikalık masaj veya 45 dakikalık hamam bakımını deneyimleyebilecekler. 6-12 Mayıs arası geçerli, kişi başı KDV dahil 5.250 TL fiyatla satışa sunulan bu özel program, tercihe uygun olarak 31 Temmuz 2024’e kadar geçerli hediye sertifikası olarak da satın alınabilecek.

Anneler Günü’ne özel hazırlanan bu eşsiz programa spa.istanbul@raffles.com adresinden ve 

0212 924 0320 numaralı telefondan rezervasyon yapabilecek.