Nilüfer Yağcıoğlu’nun Gergedan Kitabevi’nde Gerçekleşen Kendi Başına İmza Günü İlgi Gördü.

Kariyerinde ilerlemek için mücadele veren bir annenin gölgesinde büyüyen bir kız çocuğunun duygusal yolculuğunu anlatan “Kendi Başına” okuyucuları ile buluştu. “Kendi Başına”da yazar Nilüfer Yağcıoğlu kendi deneyimlerinden yola çıkarak, meslek sahibi annelerin ve onların çocuklarının yaşadıkları duygusal çelişkileri, düştükleri boşlukları işlemekte ve bu ilişkilerin derinlerine inmektedir.

Gergedan Kitabevi’nde gerçekleşen imza gününde okuyucuları ile bir araya gelen Yağcıoğlu hem kitabını imzaladı hem de okuyucuları ile keyifli anlar yaşadı.Yazarın imza gününden elde ettiğ gelirinin tamamının “Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kadıköy Şubesi”ne bağışladı.

Almanya Darmstadt şehrinde eşi ve iki çocuğu ile yaşayan Nilüfer Yağcıoğlu’nun ilk kitabı. ‘Kendi Başına’, çağdaş dünyada bir kadının kariyer gelişimi ile annelik arasında kurmaya çalıştığı dengeyi bir anne kız hikayesi üzerinden dokunaklı bir şekilde ele alıyor.

Perseus ailesindeki Elpis Yayınları’ndan çıkan bu kitap kendi hikayesini arayan herkes için dokunaklı bir okuma sunarak, anne çocuk bağının gücünü ve karmaşıklığını keşfetmek isteyen herkese hitap ediyor.

‘Kendi Başına’ Kitap:

Yazar: Nilüfer Yağcıoğlu

Kapak Tasarım: maskreklam.net

Boyut: 13,5 x 19,5 cm

Sayfa Sayısı 182 Sayfa

Fiyatı: 130 TL