Kaş makyajının yeni favorileri ile tanışmaya hazır mısın? Makyajını tamamlayan mükemmel kaşlar için ihtiyacın olan her şeyi bu yeni seride keşfedeceksin. Ultra ince çizgilerle microblading etkisi yaratan Brow Micro Filler Pen keçe aplikatörlü kaş kalemi, renk ve hacimi bir arada sunan Tinted Brow Gel renkli kaş maskarası ve jel formülü ile kolay sabitleme imkanı sunan Brow Setter&Primer Gel kaş sabitleyici bazdan oluşan yepyeni Flormar kaş makyaj ürünleri makyaj çantanın vazgeçilmezi olacak! Sana kalan ise sadece şekillendirmek, doldurmak ve sabitlemek olacak! Renkli kozmetik dünyasında, performansı, etkisi, ihtiyacı doğru karşılayan ürünleri ve renk çeşitliliği ile ilgi uyandıran Flormar, kaş kategorisindeki yenilikleriyle heyecan yaratıyor. Kusursuz bir makyajın tamamlayıcısı olan mükemmel kaşlar için Flormar’ın geliştirdiği yeni Flormar kaş makyajı ürünleri, 3 farklı trend ürününden oluşuyor; Brow Micro Filler Pen, Tinted Brow Gel, Brow Setter&Primer Gel… Her biri ayrı performansa sahip olan bu ürünler ile kaşlarını şekillendirecek, dolduracak ve elde ettiğin ideal görünümü sabitleyerek artık hayal ettiğin o hacimli ve doğal kaşlara sahip olacaksın!

ŞEKİLLENDİR!

Microblading Etkisi Sağlayan Yeni Flormar Brow Micro Filler Pen

Yeni Flormar Brow Micro Filler Pen keçe aplikatörlü kaş kalemi, kaşlarındaki seyrek noktaları, ultra ince ve doğal çizgilerle doldurarak, makyaj görünümünü kusursuzca tamamlıyor. 4 farklı renk seçeneği bulunan Flormar Brow Micro Filler Pen kaşları şekillendiren taraklı keçe aplikatörü ile oldukça kolayca uygulanıyor, bulaşma ve dağılma yapmadan etkisi uzun süren bir kaş makyajı deneyimi yaşatıyor.

Nasıl kullanılır: Kalemin ucu ile aşağıdan yukarıya doğru hafif fırça darbeleri ile kaşlarının arasındaki boşlukları ve elde etmek istediğin görünümü tamamlayan çerçeveyi doldur. Son olarak kaşlarını tarayarak doğal mat bitiş etkisini yakala! Kat kat sürülebilir yapısı ile istediğin yoğunluğu elde edebilirsin.

DOLDUR!

Renk ve Hacimi Bir Arada Sunan Flormar Tinted Brow Gel

Kaşlarında aradığın doğal renk ve hacim etkisi, yeni Flormar Tinted Brow Gel renkli kaş maskarasında seni bekliyor. Suya dayanıklı waterproof özelliği ile en zorlu hava koşullarında bile etkisini kaybetmeyen Flormar Tinted Brow Gel, mikrofiberli sıvı dokuya sahip 4 farklı renk seçeneği bulunan özel formüllü bu ürün, oldukça doğal bir kaş pudralama efekti sağlayarak, kaş tellerini renklendiriyor, sert ve kalıp gibi bir etki yaratmadan, istediğin şekli ve dolgunluğu elde etmene yardımcı oluyor. Nasıl kullanılır: Kaşlarının çıkış yönünde, iç kısımlardan başlayarak, fırça ucuyla ürünü yukarı ve dışa doğru küçük hareketler ile ürünü uygulaman yeterli.

SABİTLE!

Gün Boyu Sabit Kaşlar için Flormar Brow Setter & Primer Gel Sabitleyici Baz

Yeni Flormar Brow Setter&Primer Gel sabitleyici baz ürünü, kusursuz bir kaş makyajı için aradığın tüm özellikleri barındırıyor. Tek başına kaş sabitleyici olarak kullanılan bu ürün, diğer kaş makyajı ürünleriyle de kullanılarak makyajının performansını arttırıyor. Deride pullanma yapmayan, pürüzsüz, transparan, jel formundaki Brow Setter&Primer Gel, özel formülü sayesinde hızla kuruyor, kaş şeklini ve makyajını sabitliyor, ağırlık hissi olmadan, daha dolgun görünen kaşlar yaratıyor. Nasıl Kullanılır: Kolay ve pratik bir şekilde uygulayabileceğin bu jel formundaki ürün, kıl kökünün tersi yönünde, aşağı ve yukarı doğru hafifçe sürülüyor ve gün boyu kalıcı etkisi ile hayal ettiğin kaş görünümünü elde etmene yardımcı oluyor.