Türkiye’nin en güvenilir cilt bakım markası* Bepanthol, Bepanthol Derma Vücut Losyonları’yla yaz mevsimine özel hazırladığı kampanya kapsamında ünlü modacı Tuvana Büyükçınar ile bir araya geliyor. Yaz mevsiminde cildin en çok ihtiyaç duyduğu bakım için Bepanthol Derma Vücut Losyonları’nın bulunduğu paket ile yazın tarzını yansıtan ve Tuvana Büyükçınar imzası taşıyan pareo hediye ediliyor.

Türkiye’nin en güvenilir cilt bakım markası* Bepanthol, kuru, çok kuru ve hassas ciltler için özel olarak geliştirdiği Bepanthol Derma Vücut Losyonları’yla insanların hem cildini hem de stilini düşünen bir iş birliğine imza atıyor. Güneş, deniz ve havuz suyundan etkilenen cildin ihtiyacı olan bakım için yaz mevsimine özel bir kampanya hazırlayan Bepanthol Derma, kampanya kapsamında yazın en sevilen parçalarından biri olan özel tasarım pareo hediye ediyor.

Ünlü modacı Tuvana Büyükçınar imzasını taşıyan pareonun deseninde ise yazın ruhunu yansıtan beyaz ve mavi tonlarından oluşan farklı deniz kabukları yer alıyor. Etekten elbiseye birçok farklı modele göre kullanılabilen pareo, Bepanthol Derma Vücut Losyonları’nın yaza tarz katan bir hediyesi oluyor.

Tuvana Büyükçınar’la yaptığı iş birliğiyle kozmetik ve cilt bakım kategorisinde bir ilki gerçekleştiren Bepanthol; vücut losyonlarıyla cildin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlarken Tuvana Büyükçınar tasarımlı pareo’larla da yazı da renklendiriyor.

Cildin ihtiyaç duyduğu bakım; Bepanthol Derma Vücut Losyonları 

Yaz mevsiminde güneşin ve suyun yol açtığı kuruluğa cilt bakım uzmanlığıyla çözümler sunan Bepanthol Derma Vücut Losyonları, 48 saat boyunca derinlemesine nemlendirme sağlıyor.  Niasinamid, provitamin B5 ve doğal yağlar gibi dermatolojik olarak önem taşıyan bileşenlerle formüle edilen Bepanthol Derma Vücut Losyonları, hızlı emilimi sayesinde yapışkanlık hissi bırakmadan kullanım kolaylığı sağlıyor.

 * Twentify tarafından Ocak 2022 tarihinde, 25-55 yaş arası, ABC1C2 SES, 521 Kadın ile online yapılanaraştırmanın sonuçlarına göre