Antalya’da farklı deneyimler elde edeceğiniz ve dinlenip yenilenirken, enerjisiyle hareketleneceğiniz Akra Hotels bünyesinde bulunan Başka Ol’un kendine has tarzı ve ruhu sadece Akra misafirlerine değil, Antalya halkına da kapılarını sonuna kadar açıyor. İster sevdiklerinizle, isterseniz tek başınıza mis gibi bir kahveyi yudumlamak, taptaze fırın lezzetlerinden ya da günlük olarak hazırlanan soğuk sandviç çeşitleri ile gününüzü tatlandırmak ve keyifli sohbetlerinizin adresi olmak için hizmet sunmaktadır.

Başka Ol, Antalya’yı ziyaret eden yerli- yabancı, bisiklet kullanmayı ve doğayı seven misafirlerimiz için sunduğu bisiklet bakımı ve bisiklet satın alma hizmetleri ile oldukça işlevsel bir özelliğe sahip. Aynı zamanda da çok keyifli bir aktivite olan bisiklet gezintileri için ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz bir yer. İç mekan tasarımı ve konsepti ile biraz sessizliğe ve odaklanmaya ihtiyaç duyan, co-working çalışma modeliyle çalışan kişiler için de oldukça işlevsel bir alan sunan Başka Ol, yenilikçi yaklaşımıyla da Antalya’ya yeni bir bakış açısı katıyor. Başka Ol’u ziyaret eden misafirler, çalıştıkları ve çalışmaya ara verdikleri anlarda molalarında ihtiyaç duyabilecekleri her şeyi tek bir alanda sunan bu kafede bulabiliyor ve çok seviyor. Başka Ol’u diğer kafelerden ayıran bir diğer özelliği ise özellikle edebiyat tutkunları için adeta sihirli bir edebi sığınak olmasıdır.

Sevilen birçok yazarın, kültür sanat insanının söyleşilerine katılabileceğiniz, imza günlerinde özel anlar yaşayabileceğiniz, kitaplarla dolu raflar arasında dolanarak ya da bir kitabı okuyacak sakin ve huzurlu ortamı size sağlayarak ruhunuzun beslenmesine katkıda bulunuyor. Başka Ol’un size sunduğu keyifli, eğlenceli ve deneyim odaklı hizmet alternatifleri arasında seçiminizi yapın ya da her bir deneyimi yaşayarak Başka Ol enerjisiyle ruhunuza iyi gelecek güzellikleri doyasıya yaşayın.