Fast food anlayışına yepyeni bir yorum getiren Hungry Birds, Beşiktaş’taki büyüleyici konseptiyle lezzetlerindeki iddiasını sunumlarına da taşıyarak gerçek bir yemek şöleni yaşatıyor.

Hungry Birds’te h erkesin mutlaka kendini yakın hissedeceği bir karakter ve bu karakterin damak zevkine hitap eden özel bir menü bulunuyor. Hamburgerden sandviçe, tavuk butlarından pizza ve salatalara kadar geniş bir mutfağa sahip Hungry Birds’te soslardan ekmeklere kadar her şey günlük taze olarak hazırlanıyor. Normal ekmek yerine burgeri sararak, farklı bir lezzet deneyimleten hamuru ile ön plana çıkacak burgerler sunan ve müdavi olacağınız Hungry Birds te birbirinden değişik yeni tatlar var.

 

Sizin karakteriniz hangisi?
Bird Chuck Sandviç: Taze susamlı ekmekli sandviçlerden hazırlanan ve tavuğun gevrek tadına varacağınız, Bird Chucktan ilk lokmayı ısırdığınızda, tavuğun lezzetinin tadını çıkaracak ve çıtır tabakanın ağzınızda eridiğini hissedeceksiniz. Bird Chuck Sandviçler, isteğe bağlı özel soslarla ve yine isteğe bağlı, eritilmiş çedar peyniri ile servis ediliyor. The Bomb Bird: Burgerlerin kralı, double burger lezzetinin tadabileceğiniz en iyi burgerlerden biri olduğunu garanti eden Hungry Birds, kiraz soslu burger, etli burger, tavuk burger ve falafel burger olmak üzere 4 çeşit Bomb Bird sunuyor. Bol peynirli özel burger sosu ve barbekü sos ile sotelenmiş soğan ve taze mantarın karamelize tadının burgere özel bir lezzet kattığı The Bomb Bird, tam bir lezzet şöleni..

Falafel Burger: Vejeteryan müşteriler düşünülerek hazırlanan Falafel Burger, falafel’in tamamlayıcı dostu tahin sos, yanında sebze çeşitleri ve ev yapımı nohut kızartması ile ikram ediliyor.
Rid Kuşu: Pirinç sevenlerin tadabileceği en iyi tavuk butları Rid Kuşu. Altın çıtır bir tabaka ile kaplanmış patates, mısır ve peynirli tavuk butları, bir tabak sebzeli pilava eşlik edebilecek en güzel şey. But yerine kanat ya da dinamit tavuk seçimi de yapılabiliyor.

Pizza ve salata severler burada mı?
İnce hamur ve bol sos sevenler için birçok pizza çeşidi bulunuyor. Sebzeli, zahterli, margarita, etli, kaşarlı ve tabiki çok özel bir lezzet olarak muhammaralı pizzalar Hungry Birds ün usta şeflerinin elinden hazırlanıyor. Salatalar ise hem vejeteryanlara hem de et severlere hitap edecek şekilde özel soslar ile
sunuluyor. Ekonomik menüler ve aile menüleri ise Hungry Birds’ün olmazsa olmazları arasında yer
alıyor.