Her yaşa ve cilt tipine uygun geliştirdiği ürünleriyle tüm ihtiyaçlara yanıt veren ikonik aktivist güzellik markası The Body Shop, şimdiye kadarki en anlamlı yılbaşı koleksiyonunu tanıtıyor. Parfümlerden vücut losyonlarına, makyaj malzemelerinden cilt bakım ürünlerine aralarında Limited Edition serisinin de yer aldığı birbirinden eşsiz ürünler sunan The Body Shop, kendi paketini yaratıp çok daha kişisel hediyeler tercih etmek isteyen kullanıcılarına, kendi hediye setini oluşturma fırsatı sağlıyor. 

Kurulduğu günden bu yana, daha adil ve daha güzel bir dünya için çalışan The Body Shop, yılbaşına özel hazırladığı hediye koleksiyonunu sunuyor. Herkes için daha adil bir gelecek dileyen The Body Shop’un yeni yıl için hazırladığı serinin tamamında, Yerel Adil Ticaret Programı ile üretilmiş, geri dönüştürülebilir ve doğa dostu setler yer alıyor.

Daha adil bir dünya için eğitime destek

40 yılı aşkın süredir yer aldığı sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettiren The Body Shop, hayatın her alanında kadınlara ve gençlere destek olmaya devam ediyor. Yılbaşı döneminde The Body Shop’tan alınan her hediye, gençleri destekleyen dünya çapındaki kuruluşlara bağış yapılmasına yardımcı olacak.

Sınırlı üretim vücut serisi geri döndü

Sıcacık bir kucaklama ile huzur dolu anlara tanıklık etmeye hazır olun. The Body Shop, yeni yılda da kendinizi harika hissetmenize yardımcı olacak iki yepyeni kokuyu piyasaya sürdü. Yıl başına özel, sınırlı sayıda piyasa sürülen New Limited-Edition Spiced Orange, rahatlatıcı kokusuyla bilinen portakal kabuğu esansiyel yağı ile aromalandırılmış, pişmiş baharatlar ve vanilya kokusuyla tamamlanmıştır. The Body Shop’un New Limited-Edition Wild Pine koleksiyonu ile sezonun en yoğun anında bile, şehir hayatından uzaklaşmak mümkün.  Çam esansiyel yağı ile aşılanmış bu eşsiz koku, sizi taze çam ormanlarına götürüp özgürlüğe kavuşturmaya hazır.

Her vücuda özel, mucize dolu hediyeler

Ganalı kadınların cildini kuru Sahra rüzgarlarından korumalarına yardımcı olmak için nesillerdir kullandığı shea yağının, zengin dokusu ve yüksek yağ içeriği ile ciltte yoğun bir nemlendirme sağladığını biliyor muydunuz? İçerisinde Duş Jeli, Shea Body Butter, Shea El Kremi, Shea Sabun ve geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış mini banyo lifi bulunan Shea 5’li Vücut ve El Bakım Hediye Seti, yeni yıl raflarında sizleri bekliyor.

Eşsiz kokusuna hayran kalacağınız Strawberry Duş Jeli ve Strawberry Body Butter‘ın bulunduğu Strawberry 2’li Vücut Bakım Hediye Seti, yeni yılda sevdiklerinizi mutlu etmek için önerilen hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Hızlı emilen yapısı sayesinde ellerinizin günlük nem ihtiyacını karşılamak için ideal 5’li El Kremi Hediye Seti de yılbaşı hediye setleri arasında yer alıyor. İçerisinde Almond Milk, Coconut, Shea, Mango ve Moringa aromalarının bulunduğu, günlük kullanımda hafif yapısı ile elleri yumuşatarak cildi dış etkenlerden korumaya yardımcı olan bu seri, hafif jel yapısı ile cildin nem ihtiyacını karşılar. The Body Shop’un yılbaşına özel hazırladığı bu paketi, ister set halinde isterseniz ayrı ayrı, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Yeni yılda ruhunuzun da dinlendirin

Moringa çiçeklerinin muhteşem kokusu ve besleyici özelliklerini kusursuzca taşıyan The Body Shop’un Moringa Serisi ile taşınmaya hazır olun! Doğal özlerin eşsiz formüllerle bir araya geldiği Moringa Duş Jeli, Moringa Budy Butter, Moringa El Kremi, Moringa Sabun ve banyo lifi ürünlerinin yer aldığı Moringa 5’li Vücut ve El Bakım Hediye Seti, muhteşem özellikleriyle hem bedeninize hem de ruhunuza işleyecek.

Kendi harikanı yarat

The Body Shop, kendi paketini yaratıp çok daha kişisel hediyeler tercih etmek isteyenleri de unutmadı. Hediyenizin içeriğini kendiniz oluşturabilirsiniz. Üstelik, bu yıl yalnızca sevdiklerinizi mutlu etmekle kalmayıp gelecek için de bir adım atmış olacaksınız. The Body Shop’un 1989’dan beri Topluluk Adil Ticaret ortağı olan Get Paper Industry, bu yılın hediye kutularını ve çantalarını, geri dönüştürülmüş kağıt ve pamuk parçalarından elde ediyor. Dünyanın dört bir köşesinden topladığı en kaliteli içerikleri, tecrübe ve özenle harmanlayarak sunan The Body Shop, dünyayı daha güzel bir yer haline getirmek adına çalışmalarını sürdürmeye devam edecek.