Kullanıcıları için en iyisini düşünen ve ihtiyaçlarını dinleyerek çözümleriyle her gün yaşamları iyileştiren Philips, 7000 Serisi BHS732/00 düzleştiricisi ile ipek gibi düz saçlar ve hareketli bukleleri bir arada rahatlıkla yapmak artık mümkün.  

Philips, güne sağlıklı saçlar ile başlamak isteyen kullanıcılarını Straightener 7000 Serisini kullanmaya davet ediyor. Işıltılı ve doğal görünümlü saçlara sahip olmanızı sağlayan Straightener 7000 Serisinin ThermoShield teknolojisiyle saçları koruma altına alması ve içerdiği mineral iyonlar sayesinde saçları UV hasarlarından koruması öne çıkan özelliklerinden oluyor.

Saçlarınızı ısıdan koruyup nazikçe açarak düzleştirirken isteğinize bağlı 12 farklı ısı ayarı sayesinde uygun sıcaklığı kolaylıkla seçebilirsiniz. Straightener 7000 Serisi, argan yağı katkılı seramik kaplamasıyla uygulama sonrası pürüzsüz ve elektriklenmeyen görünümü de sizlere sunuyor.

Straightener 7000 Serisi ile hem dalgalı hem düz saçlara sahip olabilirsiniz

Straightener 7000 Serisi sahip olduğu ikisi bir arada özelliği ile hem düz saç görünümünü hem de bukleli saç görünümünü bir arada elde edebilirsiniz. Değişen günlük rutinler, gidilmesi gereken davetler ve yapmak istediğiniz değişikler saçınıza vereceğiniz şekilleri etkileyebilir. Straightener 7000 Serisinin sahip olduğu düz plakaları ile düzleştiricinin saçınızda rahatça kaymasını sağlayarak istediğiniz şekli rahatlıkla vermenize yardımcı olur.

30 saniyede hızlıca ısınan BHS732/00’ın ucu, soğuk tutan özel bir ısı yalıtımı malzemesiyle tasarlanması da güvenli kullanıma olanak sağlıyor. Şekillendirme sırasında kolaylıkla tutabilir ve elinizin yanma ihtimalini en az indirebilirsiniz. Sıcaklık ekranı ile LED ekranın benzersiz kombinasyonu hassas sıcaklık kontrolü sağlar. İhtiyacınıza göre tek bir düğmeye dokunarak hızlı düzleştirme için önceden ayarlanmış 210°C sıcaklığı seçebilirsiniz. Straightener 7000 Serisi ile kusursuz bir görünüm sağlayabilirsiniz.