Kalitesi ve modern çizgisiyle evlere renk katan Linens, yeni sezon koleksiyonunda yer alan kış temalı Blassom Nevresim Takımını, evine yılbaşı enerjisini taşımak isteyenlerin beğenisine sunuyor. Sevdiklerine yılbaşı hediyesi arayanlar için de pek çok seçeneğin yer aldığı koleksiyonlarıyla Linens, yeni yılda da evleri güzelleştiriyor.

Ev alışverişini keyfe dönüştüren Linens; yatak odasından mutfağa, sofra grubundan aksesuara kadar evin her alanına ve her zevke hitap eden zengin ürün çeşitliliğiyle, yılbaşı alışverişi için de pek çok alternatif sunuyor. Linens’in öne çıkan kış temalı Blassom Nevresim Takımı, yeni bir yıla girerken evinde değişiklik yapmak isteyenlerin favorisi olacak. Çift kişilik nevresim takımı üzerinde yer alan kışı ve bereketi simgeleyen nar figürleri dikkat çekiyor. Yumuşacık dokusuyla soğuk kış günlerinde sıcacık bir uyku ortamı sunan ürün, tasarımı ve kalitesiyle de fark yaratıyor.

Yaşam alanları Linens ile yeni yıla hazır!
Linens’in aksesuar ve sofra grubunda öne çıkan yeni yıl temalı ürünler, evinde ufak dokunuşlarla büyük değişiklik yapmak isteyenlerin favorisi olacak! Kırmızı, yeşil ve beyazın hakimiyetindeki yılbaşı temalı servis tabakları, kupalar, tasarımıyla göz alan mumluklar ve aksesuarlar hazırlanan yeni yıl masasının konseptini oluşturuyor. Yeni yılın sıcak ruhunu aldığı hediyelerle sevdiklerine hissettirmek isteyenlerin dikkatini ise yumuşak formu ve kaliteli dokusuyla Linens battaniyeler çekiyor. Beyaz, kırmızı ve gri renklerle kombinlenen battaniyeler sıcak kış günlerini adeta ısıtıyor. Ev modasına dair estetik seçenekler sunan Linens’in birbirinden özel koleksiyonlarını görmek için Linens mağazalarını ve www.linens.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.