Yeni yıl arifesinde yeni listeler yapar yeni kararlar alır, yeni hedefler koyarız… Ama yeni yıla girdikten sonra aslında hayatımızda bir şeylerin değişmediğini görürüz. Belki de aldığımız kararlar bizim kişiliğimizle uyumlu değildir. Gelin bu yıl daha kökten bir çözümle yeni yıla girelim ve kendimizi tanıyarak 2023’e başlangıç yapalım. Ücretsiz olarak deneyimleyebileceğiniz bitest kişilik envanteri ile kendinizi yakından tanıyacak ve gerçekten çok şaşıracaksınız.

Birçoğumuz için yeni yıl, yeni umutlar, yeni beklentiler anlamına gelir. Yılbaşına günler kala listeler yaparız. Hayatımızı bütünüyle değiştirecek yeni hedefler koyarız. Üstelik çoğu zaman mottomuz bellidir: “Bu sefer her şey farklı olacak.” Oysa ocak ayının sonlarına doğru kendimize verdiğimiz çoğu sözü tutmamış olduğumuzu görürüz.
Kendimizi bu şekilde yüzüstü bırakmamızın altında çok temel bir kuralı göz ardı etmek yatar. Belki de kendimizi sandığımız kadar iyi tanımıyoruzdur. Büyük değişimler, küçük adımlarla ve nokta atış farkındalıklarla başlar. Kişinin hayatındaki en iyi farkındalığı ise  “Kendini İyi Tanımak”.
Gelin bu yıl gerçekten farklı olsun. Enneagram Kişilik Modelini temel alan ve Türk kültürüne uygun olarak bilimsel sentez çalışmaları yapılarak hazırlanan bitest’in Ücretsiz Kişilik Envanteri’ni uygulayarak yeni yılda kendinizi yakından tanımak adına önemli bir adım atın. bitest’i uygulamanızın ardından kişilik tipinize dair detaylı bir rapor elde edin. Raporu okuduğunuzda, aslında çok göz önünde olan fakat daha önce üzerine detaylı düşünmediğiniz birçok kişilik özelliğinizi keşfedeceksiniz. bitest’in de yardımıyla, yeni yılda yaşamınıza vermek istediğiniz yeni yönü daha gerçekçi ve güvenilir bir zemin üzerine kurun.

Testi uygulamak için: testapp.bitest.org/