GODIVA, yeni yılın ışıltısından ve doğanın güzelliğinden ilham alarak hazırladığı 2023 Yeni Yıl Koleksiyonu ile benzersiz lezzetlerini çikolata severlerle buluşturuyor.

Dünyanın önde gelen premium çikolata markası GODIVA, sezonun canlılığını ve neşesini yansıtan sınırlı sayıda üretilen 2023 Yeni Yıl Koleksiyonunu 30 Kasım’da gerçekleştirecekleri lansman ile çikolata severlere sunacak.  Özenle hazırlanmış olan yeni sezona özel tasarıma sahip bu koleksiyonda, GODIVA’nın ikonik çikolata çeşitlerinin yanı sıra göz kamaştıran çikolata kutuları, sepetler ve hediyelik ürünler yer alıyor. Yepyeni bir yıl ile yeni başlangıçlar yapmaya hazırlanırken yeni yılın ışıltısından ve doğanın güzelliğinden ilham alan koleksiyonda göz kamaştıran birbirinden özel ürünler çikolata severlerle buluşuyor.

Nurtaç Afridi: “Herkesin için bir GODIVA harikası var”

GODIVA hazırladığı Yeni Yıl Koleksiyonu ile tüm çikolata severlere her nerede olurlarsa olsunlar harika lezzetler sunarken, birinci sınıf çikolatayı herkes için erişilebilir hale getirmeye devam ediyor. Yeni bir yıl heyecanının GODIVA için çok önemli bir dönem olduğunu belirten GODIVA Global CEO’su Nurtaç Afridi yeni yıl koleksiyonunu değerlendirdi: “GODIVA, dünya çapında sayısız yeni yıl kutlamasının merkezinde yer almaktan onur duyuyor. Birinci sınıf çikolata mirası ve benzersiz işçilik üzerine inşa edilen bu eşsiz konum, sınırlı sayıdaki yeni yıl koleksiyonumuzun lansmanını daha da özel kılıyor. İnsanların bu leziz çeşitleri sevdiklerine hediye etmek için olduğu kadar, kendilerine almak için de heyecanlanacağını tahmin ediyoruz. Daha fazla insanın gözünü markamızın harikalarına açma, bu harikaları her yerde herkes için daha erişilebilir hale getirme misyonumuzu yerine getirmeye devam ederken hem bu hediye sezonunda hem de hayatınızda biraz daha iyiliğe ihtiyaç duyduğunuz her zaman için GODIVA Çikolata’sının önemini görmek ilham verici.’’

Yeni yıl ruhunu yansıtan çikolatalar

Sezonun ruhunu, lezzetini ve heyecanını yansıtan ışıltılı hediye seçenekleri arasında trüf, pralin, kare, napoliten, madlen ya da karışık çikolata çeşitlerini içeren özel tasarımlı çikolata kutuları ile kişiselleştirilebileceğiniz sepetler sevdiklerini mutlu etmek isteyen ve her ihtiyaca uygun hediye seçenekleri arayan çikolata severlerin favorisi oluyor. Yeni yıla giriş  döneminin ikonik tatlarından biri olan zencefilli kurabiyeden ilhamla geliştirilen Zencefilli Kurabiye Pralini deneyenleri benzersiz bir lezzet yolculuğuna çıkarırken çikolata severler için de sürpriz bir lezzet sunuyor.

Kişiselleştirebilen hediye seçenekleri

GODIVA 2023 Yeni Yıl Koleksiyonunda, çikolataların kahve ile bir araya getirildiği ve her kutunun yeni yıla özel ışıltılı dokunuşlarla tasarlanarak dönemin ruhunu çağrıştıran renklerle süslendiği tasarımlar da şık hediye alternatifleri arasında öne çıkıyor. Kar küresi, kırmızı mum, termos, kupa, bardak gibi ürün çeşitleri kişiselleştirilebilen kutular ve sepetler birçok farklı hediye seçeneği oluşturma imkânı sunuyor. GODIVA Advent Calendar ise yeni yıla geri sayım yaparken her günü yeni bir sürpriz ile karşılamak isteyenler için şık bir hediye alternatifi oluşturuyor.

GODIVA’nın 2023 Yeni Yıl Koleksiyonunda yer alan, yeni yıl ruhunu, lezzetini ve heyecanını taşıyan birbirinden ışıltılı hediye seçenekleri için godiva.com.tr adresini ve GODIVA mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.