Tüketicisinin yaşamını iyileştirmeye odaklı P&G markası Braun, sizin ve sevdiklerinizin yeni yıla pürüzsüz bir başlangıç yapmasına yardımcı oluyor. Braun kişisel bakım ürünleri, yeni yılda uzun ömürlü hediye arayışında olanlar için harika bir alternatif oluyor.

Braun’un Yepyeni Tıraş Makinesi Series 7 ile Yeni Yılda Mükemmel Tıraş Deneyimini Yaşayın 

Braun’un en yeni tıraş makinesi Series 7 zorlu bölgelerde bile pürüzsüz bir tıraş için 360° uyuma sahip tasarımı ile kusursuz tıraş deneyimi sunar. Sert sakallarda dahi etkili AutoSense teknolojisi, sakal yoğunluğunuzu okur ve gücünü ayarlayarak her tıraşta daha fazla tüyü yakalar ve keser. Islak ve kuru kulanım özelliği bulunan makinenin yeni ergonomik sapı, basit ve tek yönlü hareketle zahmetsiz bir şekilde tıraş olmanızı sağlar. Uzun ömürlü Li – İyon Pii teknolojisi ise 50 dakikada makineyi şarj eder ve 3 haftaya kadar kullanım kolaylığı sunar. 5 dakikalık hızlı şarj özelliği de 1 tam tıraşınızı tamamlamanız için yeterli olur. Yeni Braun Series 7’nin içerisinde bulunan SmartCare merkezi tek bir düğme dokunuşu ile makinanızı şar eder, temizler ve yağlar. Konforlu tıraş deneyimi için aradığınız tüm özelliklere sahip yeni seri, kutusunda SmartCare merkezine ek olarak hassas tüy düzeltici başlığı barındırır.

Yeni Yılda Braun Silk Expert Pro 5 IPL5387 ile Uzun Süreli Pürüzsüzlüğün Tadını Çıkarın 

Silk Expert Pro 5, Braun’un en yeni nesil IPL cihazıdır. Braun Silk Expert Pro 5, ev konforunda güvenli, hızlı, pratik ve etkili bir IPL deneyimi sunar.  Silk Expert Pro 5’in etkili performansı ve pratikliği, zamandan tasarruf ederek konforlu bir şekilde mükemmel pürüzsüzlüğe kavuşulmasını sağlarken, tüylerden kalıcı olarak kurtulma imkanı sunar. Cilt için en güvenli uygulamayı sunan ürün, 400.000 flaş atımına sahiptir, bu da yaklaşık 22 yıl kullanıma denk gelir.  SensoAdapt sensörü saniyede 80 kere cildinizi okur ve sahip olduğu 10 farklı yoğunluk seviyesi sayesinde cilt rengini sürekli okuyarak cilt tonuna uyum sağlar ve en küçük cilt tonu değişikliklerini bile hassas bir şekilde algılar. Ürün önerilen şekilde kullanıldığında, 4 haftada tüylerde azalma, 6 aya kadar da pürüzsüz bir cilt sağlar. Sadece bir düğmeye dokunarak 3 hassas cilt modunu açabileceğiniz teknolojisi sayesinde yüz, koltuk altı, bikini gibi cildin hassas ve narin bölgelerinde bile uzun süreli pürüzsüzlük için gereken ışık yoğunluğunu sağlar.  Her 0,5 saniyede bir yanıp sönerek cildinize nazikçe dokunarak acısız bir IPL deneyimi sunar.  Tepeden tırnağa doğru ve eksiksiz bir IPL deneyimi için yüz ve bikini gibi daha küçük ve hassas alanlarda da etkili olacak iki hassas başlık, koltuk altları için ideal standart bir başlık ve göğüs veya üst bacaklar gibi daha büyük vücut bölgeleri için geniş bir başlıkları barındırır.