Sevdiklerinizle paylaşılan anlara değer katan Karaca, kırmızının en güzel tonları ile tasarlanan yemek takımları, küçük ev aletleri ve yılbaşı objeleri ile yeni yıl ruhunu evlerinize taşıyor. Umut ve heyecanla beklenen yeni yılda, Karaca yine ilham dolu ürünleriyle sofralarınıza eşlik ediyor. 

İnovatif ürünlerin ve modern tasarımların öncü markası Karaca; yeni yılda da evlerin vazgeçilmez markası olmaya devam ediyor. Sevdiği lezzetleri keyifle pişiren ve yılbaşı sofrasını profesyonel bir şef gibi hazırlayanlar için yepyeni tasarımlarını Karacaseverlerin beğenisine sunan marka, mutfak ve sofra ürünlerinden, küçük ev aletlerine kadar alternatif pek çok ürünle yeni yılı karşılıyor.

Umut ve heyecanla beklediğimiz yılbaşı hazırlıklarında, Karaca bu yıl da şık ve renkli koleksiyonlarla yanınızda. Siz de yeni yıl dileklerinizi sıralayın; evde ışıl ışıl bir atmosfer yaratmak, şıklığıyla büyüleyecek sofralar hazırlamak ve harika hediyelerle yılbaşını unutulmaz bir hatıraya dönüştürmek Karaca ile çok kolay…

Karaca, yılbaşına özgü renk ve desenli ürünleriyle mutfakta geçirilen vakti keyifli hale getirmek isteyenlere birbirinden eğlenceli kurabiye kalıpları, yılbaşı temalı kahvaltı takımları, saklama kapları ve servis tabakları, yılbaşının olmazsa olmazı gold ya da kırmızı renkli yeni yıl konseptindeki ürünleriyle sofralarınıza eşlik ediyor. Karaca’nın kırmızının en güzel tonuna sahip Tea Break 2in1 çelik çay makinesi ile sıcacık çay, Gastro Classic ızgara ve tost makinesi ile çıtır çıtır tostlar, Hatır Barista Türk Kahve Makinesi ile hazırlanan kahveler, Mastermaid Bio Diamond 9 parça tencere seti ile pişireceğiniz yemekler ile en keyifli anlarda ve sofralarda dostlarınızı ağırlayabilirsiniz.

Hem Eviniz Hem Sevdikleriniz için Sayısız Alternatif Karaca’da

Yeni yılın bir güzelliği de sevdiklerimize onları mutlu edecek hediyeler vermek…

Karaca, mısır patlatma makinesi, fondü makinesi, pamuk şeker makinesi gibi pek çok hediye alternatifiyle bu hazırlıklarınızı kolaylaştırıyor. Yemek takımlarından çatal bıçak setlerine, sofra ürünlerinden dekorasyona dair ihtiyacınız olan tüm ürünleri sunan Karaca’nın yeni yıl koleksiyonu ve daha fazlası; Karaca mağazaları, karaca.com ve Karaca uygulamasında.