Tasarımlarıyla yemek pişirmeyi keyfe dönüştüren Arzum, Airtasty XL Air Fryer Sıcak Hava Fritözü ile daha az yağ kullanarak her öğünde maksimum lezzeti yakalarken, kullanım kolaylığı ile mutfakta konfor sunuyor.

Mutfaktaki en büyük yardımcınız Arzum’un hayatınızı kolaylaştıran ürünü Airtasty XL Air Fryer Sıcak Hava Fritözü ile et yemeklerinden tatlıya, atıştırmalıklardan yağsız kızartmalara kadar hayalinizdeki tüm lezzetleri sağlıklı, hızlı ve kolay bir biçimde hazırlayabilirsiniz. Arzum Airtasty XL Air Fryer ile sofranızı her gün farklı yemeklerle donatacak, denemeyi istediğiniz tüm yemekleri pişirmenin keyfine varacaksınız. Et, tavuk yemeklerinden sağlıklı atıştırmalıklara, kekten ekmeğe kadar en sevilen lezzetleri pişirebileceğiniz Arzum Airtasty XL Air Fryer, mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak.

Yiyecekleri sıcak hava sirkülasyonu ile pişiren Arzum Airtasty XL Air Fryer Sıcak Hava Fritözü ile yağ kullanımını azaltarak kızartma çıtırlığında sağlıklı lezzetler elde edebilirsiniz. Sebze, tavuk, balık, et ve hamur işi pişirebilme özelliğine sahip Arzum Airtasty XL Air Fryer Sıcak Hava Fritözü’nün 80 ºC’den 200º C’ye kadar çıkan sıcaklık ve zaman ayarı ile ihtiyacınız olan ısı ve süreyi kolaylıkla seçebilirsiniz. Arzum Airtasty XL Air Fryer Sıcak Hava Fritözü’nün yapışmaz pişirme sepeti ve haznesi çıkarılabilir, üstelik bulaşık makinesinde de kolayca yıkanabilir. 8 otomatik pişirme programı ve dijital ekranı ile kullanım kolaylığı sağlayan Arzum Airtasty XL Air Fryer Sıcak Hava Fritözü 6 litrelik geniş hazne kapasitesi ile geniş aileler için idealdir.

Sağlıklı lezzetler hazırlarken mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak Arzum Airtasty XL Air Fryer Sıcak Hava Fritözü’nü tüm online kanallardan ve arzum.com.tr ‘den satın alabilirsiniz.