Her zevke ve ihtiyaca hitap eden trend seçeneklerini  moda severlerle buluşturan DeFacto, kış aylarının vazgeçilmez eşlikçisi mont ve kabanlarda bahar sıcaklığını yansıtan renkleriyle beğeni topluyor.

Kış sezonu kombinlerinin baş rolünü üstelenen kaban, mont ve parkalarda bu sezon baharı anımsatan, canlı renk tonları ön planda.

‘Ulaşılabilir moda’ anlayışıyla moda severlere ihtiyaç duydukları ürünleri zengin çeşitleriyle sunan DeFacto, mont, kaban ve parkalardaki bahar canlılığını yansıtan tonlarıyla kışın puslu havasını dağıtıyor.

Her zevke her stile hitap eden kaban seçenekleri…

DeFacto, bu sezon kaban modasının en öne çıkan oversize ve kaşe modellerinde; kırmızı, yeşil, su yeşili, antrasit, kahverengi, turuncu gibi sezonun trend renklerinde alternatifler sunuyor. Özellikle kadınların skinny ve palazzo pantolonlarla, erkeklerin ise jean, kanvas, kadife ve kumaş pantolonlarla tercih ettiği uzun kabanlar, bu sezon DeFacto’nun en çok tercih edilen dış giyim seçeneklerinin başında geliyor. Kadınlara mini ya da midi boy etekler ile de oldukça etkileyici görünümler sunan DeFacto’nun uzun kabanları; kaşe, oversize, fit, suni kürklü, ekoseli, kemerli, kaz ayaklı, bağlamalı, düğme detaylı formlarda sunuluyor. Daha çok kaşe kumaşın kullanıldığı erkek uzun kaban modelleri arasında düğmeli ve belden bağlamalı modeller bir adım öne çıkıyor.

DeFacto’nun paltolarıyla soğuk havalara meydan okuyun…

Genellikle diz altına kadar uzanan uzun tasarımlarıyla kabanlardan ayrılan ve yün, kaşe, keçe gibi kalın kumaşlardan üretilen, içi yumuşak, suni kürklü, su itici, ısı yalıtımlı gibi özellikleri bulunan renk alternatifli paltolar, soğuk günlerin en büyük kurtarıcısı oluyor.

Dikkat çekici tasarımlarıyla DeFacto montları bakışları topluyor

Montları kış aylarına özel ideal kumaşlarla tasarlayan DeFacto’da büyük beden seçeneği de bulunuyor. DeFacto’nun büyük beden montları; içi polarlı, su geçirmez, kapüşonlu, içi yalıtımlı, rüzgar geçirmez, su itici, yumuşak tüylü, geri dönüşümlü gibi çok alternatifli formlarda sunuluyor. Özellikle sportif görünümden vazgeçmeyenlerin tercihi olan DeFacto montları kadınlara; kırmızı siyah, mor siyah, pembe, haki, siyah, beyaz, kahverengi, bej, erkeklere; turuncu, mavi, yeşil, lacivert, beyaz, siyah gibi tüm kombinlere uyum sağlayan tonlarda sunuluyor.