YENİ Take the Day Off Kömür Makyaj Temizleme Balmı, katı bir balsamdan ipeksi bir yağ formuna dönüşerek, sadece inatçı yüz ve göz makyajını değil güneş kremi gibi ürünlerin kalıntılarını dahi nazik ve etkili bir şekilde ciltten arındıran bir makyaj temizleyicidir. Yağsız, kurutmayan hafif formülü ile cildi derinlemesine temizler, besler ve tamamen durulanır. Böylece geriye kalan tek şey taze bir cilt olur! Kishu Binchotan olarak bilinen ince öğütülmüş arındırıcı Japon Kömürü ile formüle edilmiş bu ürün, aynı zamanda gözenekleri fazla yağın toksinlerinden arındırmaya yardımcı olarak cildi derinlemesine temizler.

Formül İçeriği: 

  • Akne yapmaz
  • Kurumaz
  • Soyulma yapmaz
  • Geride yağ kalıntısı bırakmaz
  • Cildi kurutmaz

Take the Day Off Kömür Makyaj Temizleme Balmı Ne İşe Yarar?:

Ciltte biriken yağı ve kiri temizler:

  • Akışkan bir yağın aksine, ciltteki kalıntıları arındırmaya yarayan yapısal olarak sıkıştırılmış ve katılaştırılmış yağ formülüyle ciltteki kire tutunacak şekilde tasarlanmıştır. Cilde tutunmasıyla, uzun süre kalıcı yüz ve göz makyajının etkili ve nazik bir şekilde çıkarılmasını sağlar.
  • Katılaşmış yağların benzersiz mikrokristal balsam yapısı, hafif basınç uygulandığında eriyerek yağ formunu alır. Bu ayırt edici, doku, cildi yormadan uzun süre kalıcı yüz ve göz makyajını, güneş kremini ve kiri hızla eritir.

Gözenekleri toksinlerinden arındırır:

•   Toksinlerden arındırıcı Japon Kömürü Kishu Binchotan, gözeneklerdeki birikintilerin derinlemesine temizlenmesine ve tıkalı gözenekleri açılmasına yardımcı olur.

Cildi besler:

• Linoleik Asit açısından zengin Aspir Tohumu Yağı ve E Vitamini karışımı ve Ayçiçeği yağı temizleme işlemi sırasında cildi besler, yenilenmiş bir his sağlar.

Hangi cilt tipleri için uygundur?: Cilt Tipleri (2,3,4).

Nasıl kullanılır: 

Madeni para büyüklüğünde bir miktarda ürünü elinize alın. (Kullanmadan önce ürünü veya ellerinizi ıslatmaktan kaçının.) Balsamı kuru yüze ve göz çevresi üzerine masaj yapmak için parmak uçlarınızı kullanın. Yüz ve göz makyajını çözmek için ılık su ve masaj uygulayın. Ilık suyla iyice durulayın ve kurulayın. Çift fazlı temizlik için, All About Clean TM Sıvı Yüz Sabunu ile devam edin. Kullanımdan sonra ürün kapağını kapatın ve ıslak veya nemli koşullarda saklamaktan kaçının

Take the Day Off Kömür Makyaj Temizleme Balm’ıyla sosyal medyada içerik çekmeye hazır mısınız? Öncelikle yüze uygularken, ürünü yüzün yarısına uygulamanızı, doğrudan yanak ve göz bölgelerine nazikçe masaj yapmanızı, masaja devam ederken su eklemenizi ve durulamanızı öneririz. Temizleyip duruladıktan sonra, geride hiçbir kalıntı kalmaması için cildi temiz beyaz bir havluyla silin.