NG Hotels, Sapanca ve Afyon’daki otellerinde okul dönemine keyifli bir mola vermek isteyen ailelere ayrıcalıklı bir tatil sunuyor. NG HOTELS, sömestirde konfor ve eğlencenin buluştuğu avantajlı konaklama deneyimi ile ailelere unutulmaz bir tatil vadediyor. Çocuklara birçok keyifli aktivite sunan NG AFYON, NG SAPANCA VE NG ENJOY, her yaş grubundan misafirlerine unutulmaz bit tatil yaşatıyor.

NG AFYON’DA 5 GECE KAL 4 GECE ÖDE KAMPANYASI
NG AFYON, 21 Ocak-5 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek konaklamalarda, “5 Gece Kal 4 Gece Öde” kampanyası ile tatil keyfini uzatıyor. Zengin mutfağı, termal suları günümüzün wellness uygulamaları ile en üst seviyesine ulaştıran masaj ve SPA bakımlarıyla konuklarına eşsiz bir tatil deneyimi yaşatan NG AFYON; sömestir özel programında çocuklar için birçok keyifli aktivite de sunuyor. Karnaval oyunları, atölye çalışmaları, yüz boyama, mini disko, dev Jenga, şişme oyun parkurları ile çocuklara eğlenceli anlar yaşatacak NG AFYON, Sincap Kulüp’te sömestir boyunca animasyon film saatinden boyama çalışmalarına birçok eğlenceli ve eğitici etkinlik sunacak.

NG SAPANCA VE NG ENJOY’DA HEM EĞLENİN HEM DİNLENİN
Doğası, lezzetleri ve aktiviteleriyle ailelere şehirden uzaklaşarak huzurlu bir tatil imkânı sunan NG ENJOY ve NG SAPANCA, 20 Ocak-4 Şubat tarihleri arasındaki konaklamalarda özel fiyatlar sunuyor. Sömestir kampanyasında 6 yaşa kadar 2 çocuk ve 11 yaşa kadar 1 çocuk konaklaması hediye eden NG ENJOY ve NG SAPANCA, Aliva Spa’da farklı spa kültürlerine ait masaj terapileri ile ailelere yenilenme imkanı sunarken çocukları da masalsı bir dünyaya davet ediyor. Çocuk panayırı, ödüllü oyunları, eğlence istasyonu, karaoke, doğa yürüyüşleri  gibi aktivitelerle çocuklara bolca eğlence sunacak NG ENJOY ve NG SAPANCA, sömestirde ailelere hem eğlenecekleri hem de dinlenecekleri bir tatil deneyimi yaşatacak.