Rumelihisarı’nın en sakin ve keyifli köşesinde, bir yılı aşkın süredir misafirlerini ağırlayan Buba’s Bosphorus, şimdi yoluna yeni şefi ve farklı lezzetleri ekleyerek genişlettiği menüsüyle devam ediyor. Sevilen kahvaltı menüsü ve burgerlerinin yanına İtalyan mutfağına göz kırpan tarifler, balık ağırlıklı ana yemekler, salata ve tatlılar ile taze sıkılmış meyve suları ekleniyor.

Lezzetler yeni ancak keyif bildik… Buba’s Bosphorus, Perili Köşk olarak anılan tarihi Yusuf Ziya Paşa Köşkü’nün hemen eteğinde, 2021 yılının Ekim ayından bu yana hizmet veriyor. Rumelihisarı’nın alışıldık kalabalığından uzakta, sakin ve kaliteli şekilde vakit geçirmek isteyenleri şık mekanında, özenli lezzetleri ve insanı canlandıran muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde ağırlıyor.

Buba’s Bosphorus bugüne dek özellikle zengin kahvaltı menüsü ve iştah açan burgerleri ile adından söz ettiriyordu. Bu alandaki iddiasını korumaya devam eden mekan şimdi ayrıca, yepyeni lezzetleriyle yine akılda kalacak anlara imza atmaya hazırlanıyor. Buba’s Bosphorus menüsünde artık balık odaklı tarifler daha fazla ön plana çıkarken, antipasti ve salata seçenekleri, makarna ve risotto çeşitleri ile sürpriz tatlılar da misafirleri bekliyor.