Beaulis’ten Sevgililer Günü’ne özel koleksiyon Gratis’in yeni neslin trendlerini makyaj çantalarına taşıyan markası Beaulis, Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı yeni ürün koleksiyonunu satışa sunuyor. Beaulis’in Sevgililer Günü koleksiyonunda maskaradan allığa, far paletinden eyelinera kadar 10 farklı ürün çeşidi bulunuyor.

Gratis’in trend renkleri, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünleri ile sevilen markası Beaulis, farklı ürün gruplarındaki ürünlerini sürekli çeşitlendirerek makyaj trendlerine yön vermeye ve makyaj çantalarındaki yerini genişletmeye devam ediyor. Beaulis’in Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı yeni ürün koleksiyonunda cilt, göz ve dudak kategorilerinde 10 farklı ürün yer alıyor. Sevgililer Günü’ne hazırlanmak ya da sevdiklerine hediye almak isteyenler için Beaulis’in yeni ürünleri Gratis mağazalarında ve Gratis.com’da tüketiciler ile buluşuyor.
Beaulis Pearl It Aydınlatıcı Cilde aydınlık ve ışıltılı bir görünüm kazandıran Beaulis Pearl It Aydınlatıcı, tek başına kullanılabildiği gibi allık ve bronzer ile de karıştırılarak da kullanılabiliyor. Her cilt rengi ile uyum sağlayan renk tonlarının bulunduğu Beaulis Pearl It Aydınlatıcı, 55 TL’den satışa sunuluyor.

Beaulis Warm It Krem Allık
Kremsi ve yumuşak dokusu ile yanaklarda ipeksi ve pürüzsüz bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Özel formülü sayesinde cilt ile hızla bütünleşen ve kolay bir kullanım sağlayan Beaulis Warm It Krem Allık’ın 3 farklı renk tonu bulunuyor. Beaulis Warm It Krem Allık, 58 TL’den satışa sunuluyor.

Beaulis Loose It Sabitleyici Toz Pudra
Ciltte uzun süre kalıcılık sağlayan formülü ile ten makyajını sabitleyerek gün boyu pürüzsüz ve mat bir görünüm elde edilmesine yardımcı oluyor. Tüm cilt tiplerine uygun olan Beaulis Loose It Sabitleyici Toz Pudra, 72 TL’den satışa sunuluyor.

Beaulis Tint It Fondöten
E ve K vitaminleri ile zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde cilt ile tamamen bütünleşerek cilde pürüzsüz ve parlak bir görünüm kazandıran Beaulis Tint It Fondöten, cilt tonunu eşitlerken aynı zamanda cildin nemlenmesine yardımcı oluyor. Tim ciltlere uygun olan ve
ciltte ağırlık hissi oluşturmayan Beaulis Tint It Fondöten, 89 TL’den satışa sunuluyor.

Beaulis Flash It Far Paleti
4 farklı palet seçeneğinin yer aldığı Beaulis Flash It Far Paleti, kolay dağılan yüksek pigmentli renkleri ile göz kapaklarında topaklanma olmadan istenilen renge ulaşılmasını sağlıyor. Mat ve sedefli renk seçenekleriyle hem gece hem de gündüz makyajı için kullanım sağlayan Beaulis Flash It Far Paleti, 125 TL’den satışa sunuluyor.

Beaulis Lift It Suya Dayanıklı Maskara
Suya dayanıklı yapısı ve gün boyu kalıcı formülü ile gözlerin belirginleşmesine yardımcı oluyor. Özel olarak dizayn edilmiş fırçası sayesinde kirpikleri tek tek ayıran, topaklanmayı ve birbirine yapışmasını önleyerek kıvrım da kazandıran Beaulis Lift It Suya Dayanıklı Maskara, 88 TL’den satışa sunuluyor.

Beaulis Fake It Kahverengi Maskara
Renkli maskara çeşitlerinden en çok tercih edilen kahverengi maskara açık tonlardaki kirpiklerin ön plana çıkmasına yardımcı oluyor. Plastik fırçası sayesinde kirpikleri uzatırken, ince yapısı sayesinde de alt kirpiklere rahatça uygulama olanağı sunan Beaulis Fake It
Kahverengi Maskara, 77 TL’den satışa sunuluyor.

Beaulis Glide It Eyeliner
Kirpik çizgisi boyunca tek bir hareketle inceden kalına doğru istenilen çizgilerin oluşturulmasına yardımcı olan Beaulis Glide It Eyeliner, suya dayanıklı ve çabuk kuruyan yapısı sayesinde tüm gün kalıcılık sağlıyor. Kolay uygulanabilen Beaulis Glide It Eyeliner, 90 TL’den
satışa sunuluyor.

Beaulis Style It Şekillendirici Kaş Sabunu
Çok amaçlı ambalajı sayesinde kolay kullanım sağlayan Beaulis Style It Şekillendirici Kaş Sabunu, ağırlık yapmayan formülü ile kaşlarda kusursuz bir görünüm sağlıyor. Beaulis Style It Şekillendirici Kaş Sabunu, 79 TL’den satışa sunuluyor.

Beaulis Plump It Dolgunlaştırma Etkili Dudak Parlatıcısı
Yüksek etkili pigmentasyonu ile dudaklarda uzun süre parlak ve dolgun bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Özel formülü ile yapışkanlık hissi bırakmayan ve 5 farklı renk seçeneğibulunan Beaulis Plump It Dolgunlaştırma Etkili Dudak Parlatıcısı, 88 TL’den satışa sunuluyor.