The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul Sevgililer Günü’ne özel sunduğu bakımlar ile huzur ve romantizm dolu bir spa deneyimininin kapılarını aralıyor.

Şehrin en kapsamlı sağlık, bakım ve güzellik uygulamaları seçkisini sunan The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul çiftlere özel tasarladığı bakımlarla lüksü ve romantizmi bir arada yaşatacağı bir spa deneyiminin kapılarını aralıyor. Sevgililer Günü’nde aşkınızı tazeleyeceğiniz, partnerinizle birlikte sağlıklı ve  romantik bir deneyimi The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’da keşfetmeye hazır mısınız?

Yılın en romantik gününe özel sürprizlerle dolu bir hediye

Asya mirasından ilham alan ve gün ışığına ev sahipliği yapan tasarımı ile The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul yılın en romantik gününe özgü çiftlere sunduğu özel      spa paketi ile Sevgililer Günü deneyimini adeta bir rüyaya dönüştürmeyi vaad ediyor. The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, 10 – 18 Şubat 2023 tarihleri arasında partnerinizle rahatlatıcı ve romantik bir deneyim yaşamak için alacağınız çift masajıyla, cildinizi, bedeninizi ve ruhunuzu yenileyecek vazgeçilmez bir spa deneyimi sunarken, masaj sonrasında aşkınıza lezzet katacak, tercihinize göre meyve tabağının yanında servis edilecek bir kadeh prosecco ile romantik deneyiminizi taçlandırın. Ruhunuzu ve bedeninizi aşk dolu bu günde hem arındırıp hem de dinlendirme fırsatı yakalarken aynı zamanda bu özel çift masajı kapsamında üç ay boyunca geçerli olan Fitness & Wellness Merkezi’ne bir günlük ücretsiz giriş hakkı ve 45 dakikalık özel çift antremanından faydalanarak Sevgililer Günü’nün keyfini yaşamaya devam edebilirsiniz.

Sevginizi en romantik şekilde gösterin

Şehrin ayrıcalıklı lüks spa ve sağlıklı yaşam merkezi olan The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul ile Sevgililer Günü’nün keyfini yeni sürprizlerle yaşamaya devam edebilirsiniz. 1-14 Şubat 2023 tarihleri arasında altı ay boyunca geçerli olacak olan çift masajı paketinizi %15 indirimli alarak sevgilinizin yüzünde mutluluk dolu bir gülümsemeye imza atabilirsiniz. Baştan sona yenilenip, kendinizi ve sevdiğinizi şımartacağınız bu hediyeyi, The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un Sevgililer Günü’ne özel Şubat ayı boyunca satışta olacak olan hediye kutuları ile taçlandırabilirsiniz. The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul Sevgililer Günü’nde kendisini ve sevgilisini lüks, romatizm ve huzur dolu bir deneyimin kollarına bırakmak isteyen tüm misafirlerini bekliyor.